PŘÍPRAVKA - TRÉNINK: 7.4.2017 od 16,30 h - 17,45 h

MLADŠÍ ŽÁCI - TRÉNINKY:  5.4. od 16,00 h - 17,30 h

9.4.od 10,00 h - 11,30 h

MUŽI: 7.4. od 18,15 h - trénink, fotbalové hřiště

9.4. od 15,30 h - HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO, sraz ve 13,30 h

_________________________________________________________________________________________

15. KOLO - SOKOL VÍSKA - HNĚVKOVICE 1:1 (1:0), hráno 2.4. ve Vísce, rozhodčí Lóži

SESTAVA: M.Peroutka - J.Vavrla (24. M.Pipek), P.Rajdl, M.Nulíček, O.Šťastný - J.Šťastný (54. A.Procházka), M.Večeřa (74. J.Vošický), M.Pajer, M.Geher, M.Koubský - J.Chyba

Branka: 79. M.Koubský

Ve Vísce nás na úvod sezóny nečekalo nic lehkého. Zřejmě poprvé v historii našeho oddílu se na lavičku postavil trenér s licencí B - Mirek Červený, jemu i Martině Horké, která zkoušky úspěšně zvládla také,  gratulujeme. Hráči z malé vísky Vísky byli od úvodu lepším týmem a zatlačili nás do hluboké defenzívy. Jednoduchou hrou nás mladé domácí mužstvo přehrávalo a hned v 15. minutě trestal chybu obrany střelec Kufr -- 1:0. O chvíli později měli vísečtí další dvě možnosti, ale M.Peroutka v dobrých šancích změnu skóre nepřipustil. Našim hráčům se povedlo dát o sobě až na konci poločasu, v největší šanci po pěkné kombinaci mířil nad branku M.Koubský.

Ve druhém poločase jsme se zlepšili a tahali jsme za kratší provaz. Hra měla spád, tempo, bojovnost a nebylo moc prostoru, rychlé obsazování si nezadalo se zápasem okresního přeboru. Po pěti minutách druhé půle se dostal do brejku J.Šťastný, ale svou šanci neproměnil. Pak postupně domácím docházeli síly, naopak Hněvkováci se tlačili na pěkně připraveném  hrišti za vyrovnáním. Ve Vísce, která zhruba před pěti lety padla na úplné dno ´´pralesa´´, je vidět, že se sportovním areálem něco dělají, je znát zavlažování a pravidelné sekání hriště, které ještě před několika lety rozhodně stejnou kvalitu nemělo (z mého pohledu). V závěru jsme začali hrát na dva útočníky s rizikem, ale vyplatilo se. Vyrovnat se po několika náznacích šancí Hněvkovákům povedlo v 79. minutě, když se po rohu O.Šťastného prosadil po dorážce MICHAL KOUBSKÝ -- 1:1. V závěrečné desetiminutovce bylo utkání napínavé až do konce, obě mužstva si vytvořila šance, skóre se však nezměnilo, a tak utkání skončilo spravedlivou remízou. Remízou, která je pro nás určitě cenná, neboť z Vísky se asi body moc vozit v letošní sezóně nebudou.

V příštím kole nás čeká doma v neděli od 15.30 h zajímavý zápas s Dolním Městem.

Dolní Město - Havlíčkův Brod C 1:5

Věžnice B - Česká Bělá 1:1

Jeřišno - Šlapanov 0:3

Sobíňov - Maleč 3:0

H.Borová B - Leština B 1:2

Nová Ves u Světlé - Lípa B 2:3