PŘÍPRAVKA: Trénink: 14.4.2017 od 16,30 h - 17,45 h - fotbalové hřiště

MLADŠÍ ŽÁCI: Trénink: 12.4.2017 od 17 h

Přátelské utkání -  Ledeč nad Sázavou - Hněvkovice : 14.4.2017  od 10 h

MUŽI: Trénink - 14.4.2017 od 18,15 h

Mistrovské utkání: 15.4.2017 od 16 h - H.Borová B - Hněvkovice - odjezd ve 13,45 h busem z Hněvkovic

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. KOLO -- HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO 3:1 (1:0), hráno 9.4.2017 v Hněvkovicích, rozhodčí Vojtíšek

Sestava: M.Peroutka - M.Pipek (74. P.Končel), M.Nulíček (24. A.Procházka), P.Rajdl, O.Šťastný - J.Šťastný, M.Večeřa, M.Pajer, M.Geher, M.Koubský (82. T.Chyba) - J.Chyba (80. J.Vošický)

Branky: 56. a 90. J.Šťastný, 40. J.Chyba

Na krásně připraveném fotbalovém hřišti jsme se dostali do první možnosti hned ve 2. minutě, ale J.Chyba mířil bohužel do brankáře. Poté se hrálo neurovnaně a bojovně, vedení jsme strhli na svou strany my, když se ve 40. minutě trefil JAKUB CHYBA -- 1:0.

Vyšel nám dobře i úvod druhého poločasu, to když v 56. minutě utekl po pravé straně M.Koubský a po spolupráci J.Chyba s JIRKOU ŠŤASTNÝM mířil druhý jmenovaný do sítě -- 2:0. Hosté se však nevzdávali a snažili se s výsledkem něco udělat. Povedlo se v 73. minutě, to když Kvanka zamířil z trestného kopu do protipohybu našeho brankáře k tyči -- 2:1. Závěr byl zajímavý a dramatický, více šancí měli oranžovočerní, ujala se až ta poslední v 90. minutě, když po brejku do otevřené obrany zamířil nejprve do tyče J.Vošický a následně dorážel do sítě JIRKA ŠŤASTNÝ - 3:1.

Porazili jsme tak doma nepříjemného soupeře a navýšili náskok na druhém místě, zčásti i díky tomu, že Víska nehrála v České Bělé kvůli neregulérnímu terénu.

V příštím kole míříme do daleké H.Borové, kde se s posledním týmem tabulky střetneme v sobotu 15.4. od 16 h, odjezd autobusem, fanoušci vítáni na cestu s námi.

H.Brod C - H.Borová B 11:4

Lípa B - Sobíňov 2:0