PŘÍPRAVKA: 21.4. od 16,30 - 17,45 h - trénink - fotbalové hřiště, v případě špatného počasí tělocvična ZŠ HN

MLADŠÍ ŽÁCI: 19.4. od 17,00 h - 18,30 h - trénink - sraz u tělocvičny ZŠ

23.4. od 13,45 h - 15,00 h -- HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO, mistrovské utkání

MUŽI: 21.4. od 18,00  - 19,30 h - trénink - fotbalové hřiště

23.4. od 16 h - 18 h -- HNĚVKOVICE - HAVLÍČKŮV BROD C, mistrovské utkání, sraz ve 14,30 h

______________________________________________________________________________________________

17. KOLO - MUŽI: HAVLÍČKOVA BOROVÁ B - HNĚVKOVICE 1:5 (1:3), hráno 15.4. v H.Borové, rozhodčí Muzikář

SESTAVA: M.Peroutka - M.Pipek (29. P.Končel), P.Rajdl, A.Procházka, O.Šťastný (75. T.Chyba) - M.Koubský (81. J.Těšínský), M.Večeřa (85. Z.Rajdl), M.Pajer, M.Geher, J.Šťastný - J.Chyba (72. J.Vošický)

Branky: 2. a 88. M.Pajer, 5. M.Koubský, 23. J.Šťastný, 86. J.Vošický

Havlíčkova Borová bojující o záchranu byla dalším naším soupeřem. Úvod zápasu nám vyšel výborně, hned ve 3. minutě dokončil možnost Jakuba Chyby střelou do sítě MICHAL PAJER -- 0:1. O dvě minuty později utekl po pravé straně MICHAL KOUBSKÝ a jeho centr si srazil do sítě domácí obránce -- 0:2. Jenže borovští z první vážnější akce také trefili přesně, ve 12. minutě profitoval z centru Kryštofka útočník Valenta a bylo sníženo -- 1:2. Více ze hry však měli i nadále hněvkovičtí, domácí hráči byli zataženi v hlubokém bloku a bránili. Neubránili však ve 23. minutě střelu JIRKY ŠŤASTNÉHO a bylo to opět o dvě branky -- 1:3. Na konci třicáté minuty jsme přišli o M.Pipka, který odjel po střetu se soupeřem s oteklým kotníkem do nemocnice a jeho nohu teď bude zdobit několik týdnů sádra - přejeme našemu hráči uzdravení v co nejkratší době. Poté jsme si vytvořili několik šancí, samostatná akce M.Koubského skončila na břevně a šance J.Šťastného, J.Chyby a M.Pajera se bohužel také neujali.

Ve druhém poločase nebyl výkon moc dobrý, moc se nedařilo. Domácí hráči se dostali do jediné šance zhruba v polovině poločasu, ale tu zachránil náš brankář pohotovým zákrokem. O chvíli později jsme dali čtvrtý gól, ale O.Šťastnému nebyl kvůli ofsajdu uznán.  V závěru jsme prostřídali několik hráčů a povedlo se nám navýšit ještě skóre. Nejprve byl na konci povedené akce několika hráčů JAN VOŠICKÝ, který v 86. minutě střílel zblízka -- 1:4. A stejný hráč o dvě minutky později našel MICHAL PAJERA, který přidal pátý gól -- 1:5.

Zrodila se tak zasloužená výhra, kterou si upevňujeme krásnou druhou příčku v tabulce. V příštím kole nás čeká v Hněvkovicích šlágr kola, to se můžeme těšit na vedoucí tým soutěže H.Brod C, jenž přijede zřejmě i s futsalovým reprezentantem Michalem Marešem. A i když nenastoupíme v nejsilnější sestavě, určitě naši hráči nechají na hřišti vše co mohou a se silným protivníkem budeme chtít uspět. Začátek nedělního zápasu je v 16. hodin.

MLADŠÍ ŽÁCI:

Přátelské utkání: LEDEČ NAD SÁZAVOU - HNĚVKOVICE 7:4, hráno 14.4. v Ledči nad Sázavou