17. TÝDEN

publikováno 23.04.2017 (aktualizováno 28.04.2017)

PROGRAM NA 17.týden:

PŘÍPRAVKA: 28.4.2017 od 16,30 - 17,45 h -- trénink, tělocvična ZŠ

MLADŠÍ ŽÁCI: 30.4.2017 od 9,30 h - 11 h -- ROZSOCHATEC - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání, odjezd v 8 h z HNĚVKOVIC

MUŽI: 28.4.2017 od 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

30.4.2017 od 15 h - 17 h -- HNĚVKOVICE - LEŠTINA B - mistrovské utkání, sraz ve 13,30 h

____________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 17. KOLO -- HNĚVKOVICE - H.BROD C 2:5 (0:3), hráno 23.4. v Hněvkovicích, rozhodčí Beránek, as. Muzikářové

SESTAVA:   M.Peroutka - T.Chyba, P.Rajdl (68. J.Vavrla), M.Večeřa, O.Šťastný - J.Šťastný, M.Pajer, M.Geher, J.Chyba, M.Koubský - J.Vošický (46. J.Těšínský)

Branky: 48. J.Chyba, 85. M. Geher

K utkání s vedoucím týmem soutěže jsme nastoupili značně nekompletní -  5 zraněných a 2 chybějící hráči - a v konečném výsledku se to projevilo, i přesto, že naši hráči celý zápas srdnatě bojovali a po osmi letošních zápasech přišla první prohra. Začali jsme nadějně, ve 2. minutě šel sám na bránu J.Vošický, ale trefil vyběhnutého brankáře. Hosté šli z první šance do vedení, když se prosadil střelou k tyči Nechvátal -- 0:1. O chvíli později našel M.Koubský před brankou osamoceného M.Gehera, ale ani jemu nebylo přáno a v dobré možnosti zachránil výborným zákrokem S.Duben v brance soupeře. V 18. minutě to bylo o dvě branky, po centru za obranu a z pozice hraničící ofsajdem se trefil Stránský -- 0:2. Hosté dobře kombinovali a byli fotbalovějším týmem, Hněvkováci hrozili po stranách, ale kvalitní soupeř si s našimi náznaky šancí vždy poradil. A když dal ve 29. minutě nechytatelnou střelou pod břevno třetí branku Mareš -- 0:3, bylo u hostů hodně veselo.

Na začátku druhé půle se hněvkovickým povedlo snížit, roh O.Šťastného přesně našel JAKUBA CHYBU, který se trefil poprvé do brodské sítě -- 1:3. Hněvkováci začali býti aktivnějšími, ale otevírali se  okénka pro útoky soupeře, které domácí nedokázali zachytit, a tak hosté definitivně rozhodli v 60. a 68. minutě po dvou gólech Nechvátala -- 1:5. V mezidobí branek se trefil ještě J.Šťastný, ale jeho branka nebyla pro odmávaný ofsajd uznána. A tak jsme se dočkali v závěru, když se trefil v 85. minutě k tyči MILAN GEHER -- 2:5. V závěru se ještě dostal do nadějné šance i M.Koubský, ale míč mu v poslední chvíli uskočil a jeho střela z hranice penalty mířila nad.

Zasloužená výhra tak míří do H.Brodu, který si tak vpodstatě zajistil postup, Hněvkovákům nelze upřít snahu, ale na fotbalovějšího soupeře tentokrát neměli.

Horší než prohra jsou však další tři zranění našich hráčů během zápasu, a tak uvidíme, jak poslepujeme sestavu na příští nedělní utkání, kdy od 15 h hostíme doma Leštinu B. (ZR)

14. T.J. Sokol H.Borová B 17  3 3 11 27:50 12b

MLADŠÍ ŽÁCI:  HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO 9:5 (4:2)

Naši mladší žáci nastoupili již bez kanonýra Vítka Horkého, který odešel hrát vyšší soutěž do H.Brodu a přejeme mu mnoho úspěchů, naopak se poprvé v sestavě v soutěžním utkání objevili i dva nováčci z hněvkovické ´´líhně´´ Petr Fous ml. a Kryštof Malimánek. Oba zažili vítěznou premiéru a na konci se radovali s celým mužstvem z výhry.

Více info v sekci: Referáty žáci.