PŘÍPRAVKA: 5.5.2017 od 16,30 h - 17,45 h -- trénink, fotbalové hřiště (dobrovolník z řad mužů vítán)

MLADŠÍ ŽÁCI: 5.5.2017 od 16,30 h - trénink, fotbalové hřiště

7.5.2017 od 9,30 h - 10,45 h -- HERÁLEC - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání

MUŽI: 5.5.2017 od 18 h - 19,30 h - trénink, fotbalové hřiště

5.5.2017 od 20 h - 23 h - pergola - hokej CZ - KANADA

6.5.2017 od 16,30 h - 18,30 h -- ČESKÁ BĚLÁ - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání, odjezd ve 14,45 h z Hn, ve 14,55 h z Ledče

MUŽI: 19. KOLO -- HNĚVKOVICE - LEŠTINA B 1:2 (0:1), hráno 30.4.2017 v Hněvkovicích, rozhodčí Havránek

SESTAVA: M.Peroutka - P.Končel (62. T.Chyba), P.Rajdl, M.Nulíček, J.Těšínský (69. J.Vavrla) - J.Šťastný, A.Procházka, M.Pajer, M.Geher, O.Šťastný - J.Chyba

Branka: 65. A.Procházka

Utkání s posilněným soupeřem z Leštiny jsme začali náporem, ale ani jedna z nadějných úvodních možností se neujala. Hosté zahrozili kolem 20. minuty dvěma brejky, ale ani jejich možnosti změnu skóre nepřinesli. Ve 35. minutě však prošel středem hřiště nejlepší hráč zápasu Forejt a našel přesně na hranici vápna naběhnuvšího a neobsazeného Poula, který svou příležitost proměnil -- 0:1. Naši hráči chtěli s výsledkem do konce poločasu něco udělat, ale dvě šance J.Šťastného se bohužel neujali.

Na začátku druhé půle po špatné rozehrávce hněvkovického obránce dostal přesný pas Braník a přehodil vyběhnutého brankáře -- 0:2. V 65. minutě však vykřesal jiskru naděje krásnou střelou z voleje ALEŠ PROCHÁZKA -- 1:2. Hněvkováci se poté tlačili dopředu, hosté však bránili výborně a nepouštěli nás k blízkému ohrožení branky. V závěru přišly zbytečné fauly, a tak jsme bohužel neviděli ani nápor, tudíž se tři body stěhují do o záchranu bojující Leštiny.

Uvidíme, zda hněvkovičtí nahradí své zaváhání příští víkend, v sobotu od 16,30 h nastoupí v České Bělé. (ZR)

Víska - Lípa B 6:1

H.Borová B - Šlapanov 2:0

Věžnice B - Nová Ves 3:1

H.Brod C - Česká Bělá 6:2

Jeřišno - Sobíňov 0:1