PŘÍPRAVKA: 12.5.2017 od 16,30 h - 17,45 h -- trénink, fotbalové hřiště

MLADŠÍ ŽÁCI: 10.5.2017 od 17,00 h - trénink, fotbalové hřiště

12.5.2017 od 17,00 h - trénink, fotbalové hřiště

14.5.2017 od 14,45 h - 16,00 h -- HNĚVKOVICE - HABRY, mistrovské utkání

MUŽI: 12.5.2017 od 18 h - 19,30 h - trénink, fotbalové hřiště

14.5.2017 od 16,30 h - 18,30 h -- HNĚVKOVICE - ŠLAPANOV, mistrovské utkání, sraz v 15,00 hodin

____________________________________________________________________________________________________-

20. KOLO -- ČESKÁ BĚLÁ - HNĚVKOVICE 2:1 (0:0), hráno 6.5. v České Bělé, rozhodčí Kutil

SESTAVA: M.Peroutka - M.Pajer, P.Rajdl (84. J.Těšínský), M.Nulíček, O.Šťastný - M.Koubský, M.Geher, J.Šťastný, P.Končel (65. M.Večeřa) - A.Procházka, J.Chyba

Branka: 88. M.Večeřa

Do utkání v České Bělé jsme nastoupili se změnami na několika postech v sestavě. Na velmi těžkém terénu, kdy na hřišti bylo spusty vody, se hrál spíše boj než kombinační fotbal. Od úvodu měli více ze hry domácí a největší šanci z úvodního tlaku v 10. minutě zlikvidoval M.Peroutka bělskému Pátkovi. Poté jsme se začali i více prosazovat my, ale kromě jedné pěkné střely na branku končili naše akce vesměs před vápnem, kde se s nimi vždy poradila konsolidovaná obrana České Bělé s výborným Součkem na stoperu. Míč často hráčům uskakoval a po jedné takové situaci mohli jít do vedení znovu domácí, ale střelu do horního rohu vyrazil náš brankář nad. Zápas se odehrával v mnoha nebezpečných situacích pro zdraví hráčů.

Ve druhé půli to bylo o tom, kdo dá první gól. A více šancí měli bělští, náš nejlepší hráč na hřišti - brankář Peroutka - chytil soupeři v první polovině druhé půle dvě tutovky. Naše možnosti končily stejně jako v první půli těsně před zakončením. A tak šla do vedení Bělá. V 72. minutě po nešťastné situaci v naší obraně využil volného prostoru mladík Štefáček, obešel i brankáře a otevřel skóre -- 1:0. Stejný hráč o chvíli později z přímého kopu mířil pod břevno, ale pěkným zákrokem se blýskl opět náš brankář. V 87. minutě však prošel přes tři naše nereagující hráče nejlepší hráč domácích Tlustý a přidal po pěkné individuální akci druhou branku -- 2:0. Prakticky po výkopu však vykřesal naděje pro Hněvkovice střelou bodlem těsně za vápnem MARTIN VEČEŘA -- 2:1. Poté jsme svého soupeře po sérii nákopů přitlačili na vlastní půli, ale obrana Bělé si se všemi míči poradila, a tak jsme si připsali třetí prohru v řadě, která bohužel znamená promarnění velkého náskoku z úvodu jara na druhé příčce tabulky.

V příštím kole hostíme v neděli doma Šlapanov, začátek zápasu je v 16,30 h.

14. Havl. Borová B 18 4 3 11 29:50 15 0 0

__________________________________________________________________________________________________________

MLADŠÍ ŽÁCI: HERÁLEC - HNĚVKOVICE 1:6 (0:4)

Naši hráči a hráčky zvítězili v Herálci, když ještě několik dalších velkých možností vychytal vynikající domácí brankář a příští týden se utkání v zápase o první místo s Habry. Více podrobností  později....