PROGRAM NA 20. TÝDEN:

PŘÍPRAVKA: 19.5.2017 od 16,30 - 17,45 h -- trénink, fotbalové hřiště

MLADŠÍ ŽÁCI: 21.5.2017 od 9,30 h -- JEŘIŠNO - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání

MUŽI: 19.5.2017 od 18,30 h - trénink, fotbalové hřiště

20.5.2017 od 16,30 h - 18,15 h -- MALEČ - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání, odjezd ve 14,45 h

__________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 21. KOLO -- HNĚVKOVICE - ŠLAPANOV 2:2 (2:2), hráno 14.5.2017 v Hněvkovicích, rozhodčí Muzikář

SESTAVA: M.Peroutka - P.Končel, P.Rajdl, A.Procházka, O.Šťastný - J.Šťastný, M.Večeřa, M.Geher, M.Pajer (70. J.Vošický), M.Koubský (85. J.Těšínský) - J.Chyba

Branky: 7. J.Šťastný, 10. vlastní

K dalšímu utkání nastoupili naši hráči proti Šlapanovu. Hned po první střele na branku jsme bohužel inkasovali -- 0:1. První desetiminutovka byla bohatá na branky, v 7. minutě vyrovnával z penalty JIRKA ŠŤASTNÝ -- 1:1. Ani jsme se ještě nepřestali radovat z vyrovnání, když hosté po rychlém brejku znovu vedli po brance Průši -- 1:2. Naštěstí si v 10. minutě dali hosté vlastní gól, aut P.Končela prodlužoval J.Chyba a hostující obránce zamířil přesně do sítě -- 2:2. Poté jsme měli více ze hry, silově a výškově velmi dobře vybavení hosté však také zlobili. Největší možnosti na změnu skóre měli po pěkné samostatné akci J.Šťastný a v závěru poločasu po povedené střele M.Večeřa, ale bohužel se koncovka neujala.

Druhý poločas se nesl vesměs v naší režii, naši hráči téměř neustále útočili, ale bohužel se trápíme střelecky. Nejhezčí akce přišla zhruba v polovině poločasu po spolupráci čtyř hráčů mířil J.Šťastný těsně nad. Snaha se hněvkovickým hráčům upřít nedala, ale chyběl moment překvapení. Ten málem vyšel čtvrthodiny před koncem Šlapanovu, když se hosté během chvilky dostali do dvou nebezpečných možností. V závěru přestáli šlapanovští i tlak hněvkovických, a tak se radovali z remízového bodu. Tento výsledek navíc rozhodl o postupu Havlíčkova Brodu C do okresního přeboru, vítězi naší třídy blahopřejeme.

V příštím kole míří Hněvkovice v sobotu do Malče, začátek utkání je v 16,30 hodin a věřme, že naši hráči protrhnou sérii čtyř zápasu bez výhry.

MLADŠÍ ŽÁCI: Hněvkovice - Habry 3:7

V souboji o vedoucí příčku bohužel nestačili naše mladé naděje na Habry, které si tak upevnili vedoucí pozici.