PŘÍPRAVKA: 26.5. od 16,30 h - 17,45 h - trénink, fotbalové hřiště

MLADŠÍ ŽÁCI: 23.5.2017 od 17 - 18,30 h - trénink, fotbalové hřiště

28.5. od 14,15 h -- HNĚVKOVICE - KOŽLÍ, mistrovské utkání

MUŽI: 26.5.2017 - od 18,30 h - trénink, fotbalové hřiště

28.5.2017 od 16,30 h -- HNĚVKOVICE - LÍPA B, mistrovské utkání, sraz v 15 h

22. KOLO -- MALEČ - HNĚVKOVICE 0:8 (0:3), hráno 20.5. v Malči, rozhodčí Herink

SESTAVA: M.Peroutka - P.Končel (79. M.Červený), P.Rajdl, M.Nulíček, O.Šťastný - J.Těšínský, M.Večeřa (69. Z.Rajdl), M.Geher, M.Pajer, J.Šťastný - J.Chyba

Branky: 69., 71. a 87. J.Chyba, 18. vlastní, 31. M.Geher, 43. J.Šťastný z penalty, 50. M.Pajer, 89. O.Šťastný

K utkání s předposledním týmem jsme dorazili do sympatického sportovního areálu Sokola Maleč hodně nekompletní, přesto už bylo třeba zlomit čtyřzápasovou sérii bez výhry. A od úvodu byli Hněvkováci lepší svého soupeře, na krátkém hřišti se neustále tlačili vstříc brance soupeře. Do vedení šli hosté v 18. minutě, když centr z pravé strany uklidil do vlastní sítě nechytatelně domácí Fikar -- 0:1. Malečtí dopředu moc nebezpeční nebyli, hosté přidali po pěkné kombinaci od obrany až k zakončujícímu MILANU GEHEROVI druhou branku ve 31. minutě -- 0:2. Těsně před poločasem přišel zbytečný faul bez míče malečského beka na M.Pajera a s nabídnutou výhodou penalty nepohrdl JIRKA ŠŤASTNÝ -- 0.3.

I druhá půla byla zcela v režii hostů. Ve 48. minutě ještě neproměnil dobrou možnost O.Šťastný - střela nad, ale o dvě minuty později po další pěkné kombinační akci zamířil přesně k tyči levačkou MICHAL PAJER -- 0:4. Poté následovalo trojité gólové představení JAKUBA CHYBY, neprve dvakrát po centrech zprava a poté po samostatném úniku dovršil hattrick. Závěrečnou tečku udělal kapitán ONDRA ŠŤASTNÝ, když jeho střela lízla nohu domácího hráče a zamířila k tyči -- 0:8. Maleč neměla téměř žádnou velkou možnost za celý zápas, ocenit je však alespoň to, že se domácí hráči ani za rozhodnutého stavu neuchylovali k žádným nebezpečným zákrokům. S bojem o záchranu to v Malči budou mít náročné. Hněvkovičtí si připsali nejvyšší výhru po postupu do 3. třídy. Začínají se rozlušťovat noví členové 3. třídy pro další ročník, ze 4. třídy si vybojoval z první skupiny právo postupu Rozsochatec B, ze druhé skupiny má nakročena Ledeč B, v okresním přeboru je téměř jistým sestupujícím Veselý Žďár, postupujícím z naší třídy je již jistě Havlíčkův Brod C.

V příštím kole přivítají Hněvkovice doma Lípu B, začátek nedělního zápasu je v 16,30 h.