PŘÍPRAVKA: 2.6. od 16,30 h - 17,45 h - trénink, fotbalové hřiště

MLADŠÍ ŽÁCI: 31.5.od 17 h - trénink, fotbalové hřiště

4.6. od 9,30 h -- LIPNICE - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání

MUŽI: 2.6.2017 - od 18,30 h - trénink, fotbalové hřiště

4.6.2017 od 16,30 h -- NOVÁ VES U SVĚTLÉ - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání odjezd v 15,15 h z HN.

__________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 23. KOLO -- HNĚVKOVICE - LÍPA B 9:4 (7:2), hráno 28.5.2017 v Hněvkovicích, rozhodčí Neuwirth

SESTAVA: M.Peroutka - M.Pajer, A.Procházka, M.Nulíček, O.Šťastný - M.Koubský, M.Večeřa (77. Z.Rajdl), M.Geher, J.Šťastný, J.Těšínský (46. J.Vošický) - J.Chyba

Branky: 18.,22.,86. J.Šťastný, 8. J.Chyba, 12. J.Těšínský, 14. M.Nulíček z penalty, 26. M.Koubský, 28. M.Večeřa, 70. M.Pajer

Do utkání s Lípou jsme nastoupili již bez P.Končela, který kvůli zranění vynechá konec sezóny a přidal se tak k dalším hráčům naší početné marodky, těsně před zápasem onemocněl P.Rajdl, ale zbytek sestavy nenechal od úvodu nikoho na pochybách, kde zůstanou tři body. V 8. minutě otevřel skóre střelou z úhlu JAKUB CHYBA -- 1:0, ve 12. minutě svou první letošní brankou zvýšil po centru M.Gehera na dvoubrankový rozdíl JIRKA TĚŠÍNSKÝ -- 2:0. Brankostroj Hněvkovic pokračoval dále, po faulu na M.Koubského využil penaltu v 14. minutě MICHAL NULÍČEK -- 3:0. Poté v krátkém sledu dvakrát skóroval JIRKA ŠŤASTNÝ a to v 18. a 22. minutě -- 5:0. Na půltucet zaokrouhlil MICHAL KOUBSKÝ ve 26. minutě -- 6:0. O chvíli později se dočkala i Lípa B, to když exligový hráč Slavie Praha - Radek Sláma - využil trestný kop -- 6:1. Jenže odpověď přišla záhy, ve 29. minutě využil centr M.Koubského neobsazený MARTIN VEČEŘA a z rohu malého vápna přidal sedmou branku -- 7:1. Ve 32. minutě jsme špatnou rozehrávkou nabídli snížení Součkovi -- 7:2. Do konce poločasu jsme měli další šance, nejblíže brankám byly střely bratrů Šťastných mířící těsně vedle šibenice.

Ve druhém poločase byl výkon hněvkovických již méně ofenzivní, naopak to byli hosté, kteří v první čtvrthodině diktovali tempo hry. Nesoustředěnou defenzívu potrestal nejprve ve 46. minutě Bouda, aby v 64. minutě přidal svou druhou branku po další velké chybě obrany Sláma -- 7:4. To však bylo gólově ze strany hostů vše, v 70. minutě se hlavou trefil naopak MICHAL PAJER -- 8:4. Poslední střelecké slovo si vzal JIRKA ŠŤASTNÝ, který střelou z voleje k tyči zaznamenal hattrick -- 9:4. V předposlední minutě ještě vytáhl trestňák Slámy náš brankář na roh a těsně po něm ukončil rozhodčí Neuwirth utkání. Utkání hrané za velkého vedra, v němž hněvkovičtí překonali další milník ve 3. třídě, tentokrát v počtu vstřelených branek soupeři, který byl ukončen číslovkou devět a překonali tak osmigólový minulý víkend.

Čtyři kola před koncem je jasné, že si boj o druhou příčku rozdají Hněvkovice s Vískou, Víska v tomto kole gólem v poslední minutě udržela bodový součet s námi, vzájemné zápasy jsou však na naší straně. V příštím kole míříme na hřiště Nové Vsi u Světlé, začátek nedělního zápasu je v 16,30 h.

_______________________________________________________________________

MLADŠÍ ŽÁCI: HNĚVKOVICE - KOŽLÍ 6:2 (3:0)

Naši zástupci mladších žáků v bojovném a zajímavém zápase porazili svého rivala z nedalekého Kožlí. Utkání nabídlo úctyhodné výkony jednotlivců jak v poli, tak i na brankářských postech. Hněvkovičtí si výhrou zajistili druhou příčku v tabulce, což je největší úspěch této generace. V příští sezoně bude již mužstvo působit v soutěži starších žáků.

Rozsochatec - Habry 1:15

Herálec - Jeřišno 9:4

Dolní Město - Lipnice 13:3