ŠKOLIČKA: 11.6.2017 od 10,00 h - trénink, fotbalové hřiště

PŘÍPRAVKA: 9.6. 20017 od 16,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

MLADŠÍ ŽÁCI:  7.6.2017 od 17 h -- trénink, fotbalové hřiště

MUŽI: 9.6.2017 od 18,45 h -- trénink, fotbalové hřiště

11.6.2017 od 16,30 h -- HNĚVKOVICE - SOBÍŇOV, mistrovské utkání, sraz v 15 hodin

_____________________________________________________________________________________________________________

MUŽI:24. KOLO: NOVÁ VES U SVĚTLÉ - HNĚVKOVICE 3:4 (2:1), hráno 4.6.2017 v Nové Vsi, rozhodčí Vojtíšek

SESTAVA: M.Peroutka - A.Procházka( 61. Z.Rajdl), P.Rajdl, M.Nulíček, O.Šťastný - J.Šťastný, M.Večeřa, M.Pajer (74. M.Červený), M.Geher, J.Těšínský - J.Chyba

Branky: 48. a 69.  M.Pajer, 35. M.Večeřa z penalty, 83. J.Šťastný

Do Nové Vsi jsme odjeli opět bez několika hráčů a dopředu bylo jasné, že domácí bojující o záchranu nebudou lehkým soupeřem. Od úvodu jsme byli více na míči a snažili jsme se přes tvrdou domácí obranu dostávat do šancí. Nejvíce střel měl v první dvacetiminutovce J.Šťastný. Do vedení však šla Nová Ves, když ve 21. minutě pěknou střelou která se odrazila od tyče otevřel skóre Beneš -- 1:0. I nadále jsme byli opticky lepší. Vyrovnat se povedlo Hněvkovicím ve 35. minutě. Po individuální akci J.Chyby a faulu ve vápně následovala penalta, kterou střelou po zemi proměnil MARTIN VEČEŘA -- 1:1. V závěrečné pětiminutovce nás zatlačili novoveští. A po sérii našich chyb se povedlo nejlepšímu střelci soutěže Závorkovi střelou mířící opět od tyče do sítě vrátit vedení domácím ve 45. minutě -- 2:1.

Začátek druhé půle vyšel Hněvkovicím, po akci z pravé strany přehodil vyběhnutého brankáře MICHAL PAJER a vyrovnal skóre -- 2:2. V 60. minutě odstoupil další náš zraněný hráč A. Procházka a již v té době další tři hněvkovičtí dohrávali se sebezapřením. V 69. minutě se nám povedla rychlá akce a po spolupráci M.Gehera s J.Šťastným dorážel do sítě opět MICHAL PAJER a Hněvkovice poprvé vedli -- 2:3. Střelec našich dvou branek však utkání nedohrál, po srážce s domácím Jelínkem odjel na šití a čtyři stehy nad jeho okem nevěští pro příští týden nic dobrého. V závěru nás Nová Ves zatlačila a my se spoléhali na brejky. Jeden z nich vyšel v 83. minutě a střela JIRKY ŠŤASTNÉHO k tyči nám měla dodat v závěru klid -- 2:4. Nestalo se, ihned po rozehrání prošel mezi dvěma našimi hráči ostrostřelec Závorka a bylo o zábavu postaráno -- 3:4. Závěr byl nervózní, Hněvkováci se snažili držet míč co nejdále od své branky, přežili jsme několik závarů ...a po hvizdu rozhodčího Vojtíška v 95. minutě zápasu bylo jasné, že díky třem bodům odskakujeme Vísce na druhé příčce v tabulce. Nová Ves předvedla srdnatý výkon a určitě nepatří v tabulce tam, kde je, naši hráči však výhru ubojovali víceméně zaslouženě a srdcem.

V příštím kole hostíme v neděli 11.6. na domácí půdě Sobíňov, začátek utkání v 16,30 hodin.

Leština B - Víska 5:2

Maleč - Šlapanov 4:2

Lípa B - Česká Bělá 2:1

Jeřišno - H.Borová B 0:2

Sobíňov - H.Brod C 0:3

Věžnice B - Dolní Město 0:4