MINIPŘÍPRAVKA: 18.6.2017 od 10 h -- trénink, fotbalové hřiště - termín se může ještě změnit

PŘÍPRAVKA: 16.6.2017 od 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

MLADŠÍ ŽÁCI: 14.6.2017 od 17 h -- trénink, fotbalové hřiště

MUŽI: 16.6.2017 od 18,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

18.6.2017 OD 14 h -- JEŘIŠNO - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání, odjezd ve 12,30 h z Hn

___________________________________________________________________________________________________

25. KOLO -- HNĚVKOVICE - SOBÍŇOV 2:0 (1:0), hráno 11.6.2017 v Hněvkovicích, rozhodčí Švarc

SESTAVA: M.Peroutka - O.Šťastný, M.Nulíček, P.Rajdl, A. Procházka (68. T.Chyba) - M.Koubský (88.J.Těšínský), M.Večeřa (90. Z.Rajdl), M.Geher, M.Pajer (90. M.Červený) - J.Chyba (80. J.Vošický)

Branky: 37. M.Pajer, 67. J.Chyba

Hosté přijeli k zápasu bez několika hráčů základní sestavy, ani Hněvkováci nebyli jak bývá zvykem kompletní, ale v prvních patnácti minutách měli domácí navrch. Vypracovali jsme si zhruba pět možností, z nichž největší zazvonila po střele M.Pajera o tyč. Sobíňovští hrozili z brejků a v první půli měli tři nadějné šance. Postupem času hosté hodně vyrovnali hru ve středu pole. Do vedení jsme se však dostali my. Ve 37. minutě po úniku M.Koubského a jeho centru otevřel skóre MICHAL PAJER, hrající se sebezapřením -- 1:0. Do konce poločasu mohli navýšit skóre Hněvkovice po rohu, ale stav zůstal stejný.

Za velkého horka byl druhý poločas opatrný a obě mužstva jakoby čekala na chybu soupeře. Hněvkovičtí se uklidnili v 67. minutě,když centr M.Gehera uklidil do sítě  osamocený JAKUB CHYBA hlavičkou -- 2:0. Utkání se hrálo naprosto pohodové, bez záludností a s malým počtem standartek. V závěru se žádná drama nekonalo, hněvkovičtí dokráčeli celkem v poklidu k výhře, která díky vysoké prohře Vísky v D. Městě znamená, že letošní sezóna bude pro náš oddíl opět znamenat další milník (v případě stejného počtu bodů máme lepší vzájemnou bilanci). Nejlepší umístění v historii oddílu,tj. druhá příčka v tabulce třetí třídy. Jak to bude s postupem z případného druhého místa? S velkou pravděpodobností bude postupovat pouze jeden tým, neoficiálně totiž sestupuje z B tříd celkem 6 týmů, kdy havlíčkobrodská Věžnice je na páté sestupové pozici. Situaci však může ještě zamotat závěr MSFL a také to, pokud se nějaký tým nepřihlásí do okresního přeboru. Na sestupových pozicích jsou v současné chvíli také neoficiálně Maleč a Jeřišno. Nechme se překvapit, moudřejší budeme příštím víkend. Zajímavý bude i boj o sestup.  (zr)

V příštím kole míříme do Jeřišna, kde se s nováčkem soutěže utkáme v neděli od 14h.

Česká Bělá - Nová Ves u Světlé 0:2

H.Brod C - Jeřišno 11:2

Maleč - Leština B 3:0 kontumačně, odmítnutí konfrontace hráče

Šlapanov - Lípa B 1:0

D.Město - Víska 10:2

H.Borová B - Věžnice B 5:1