MINIPŘÍPRAVKA: 24.6.2017 od 10 h -- trénink, fotbalové hřiště - termín se může ještě změnit

PŘÍPRAVKA: 23.6.2017 od 16,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

MUŽI: 23.6.2017 od 18,30 h -- bago, fotbalové hřiště

_______________________________________________________________________________________________________________

26. KOLO -- JEŘIŠNO - HNĚVKOVICE 1:1, hráno 18.6.2017 v Jeřišně, rozhodčí Kutil

SESTAVA: M.Peroutka (46. J.Rajdl) - J.Těšínský (46. T.Chyba), P.Rajdl (54. Z.Rajdl), M.Nulíček, O.Šťastný - M.Koubský, M.Pajer, M.Geher, J.Šťastný, A.Procházka (46. M.Večeřa) - J.Chyba (56. J.Vošický)

Branka: 38. J.Šťastný

V předposledním kole letošního ročníku dorazili Hněvkováci do Jeřišna, k mužstvu, které hrálo ještě vloni okresní přebor, které ještě na podzim s námi bojovalo o druhou příčku v tabulce a kterému nyní na konci sezóny hrozí dokonce sestup. Do utkání poslali trenéři vzhledem k naší rozhodnuté pozici v tabulce všechny hráče na více minut. Od úvodu jsme byli lepším týmem a v první půlhodině jsme si vypracovali zhruba pět velkých příležitostí. Dvakrát se neprosadil v oblasti penalty J.Chyba, brankou neskončili ani úniky A.Procházky, přičemž jedna jeho střela zazvonila o tyč. To domácím se vedlo lépe, po zaváhání naší obrany se dostal do šance Doležal a zhruba ve 25. minutě otevřel skóre -- 1:0. Hostům se povedlo vyrovnat ve 38. minutě, když JIRKA ŠŤASTNÝ prošel mezi několika hráči a střelou k tyči zamířil přesně -- 1:1. Do konce poločasu si vypracovali po brejku možnost domácí, ale jejich hráč v dobré možnosti nezamířil přesně.

Ve druhé půlce přece jen domácí přidali a předvedli bojovnější výkon. V úvodu se zapotil dvakrát náš brankář, ale překonat se nenechal. Fotbalově se nám už tolik nevedlo jako v první půlce To domácí dali k otočení výsledku vše. Tlačili se k naší brance, ale v koncovce úspěšní nebyli. A to ani po několika závěrečných standartkách. Utkání tak skončilo asi zaslouženou remízou, která pro domácí vpodstatě nic vzhledem k ostatním výsledkům neznamená, rozhodovat se tak bude o sestupech v posledním zajímavém kole. Informace o případném druhém postupujícím přineseme v nejbližších třech dnech, tak prosím sledujte tento web či fcb stránky. (zr)

Sobíňov - Česká Bělá 0:2

Nová Ves - Šlapanov 1:1

Lípa B - Maleč 0:0

Věžnice B - H.Brod C 2:5

Víska - H.Borová B 2:1

Leština B - Dolní Město 4:0