Úvod » Sezona 2016/2017

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

publikováno 03.07.2017

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ: Technoroll Teskánd (4.liga) - Hněvkovice 7:1 (2:0), hráno 1.7.2017 od 17 h v Teskándu (HU)

SESTAVA: M.Peroutka - T.Chyba, Z.Rajdl, P.Rajdl, J.Vaňásek - J.Těšínský, M.Pajer, J.Šťastný, O.Šťastný - J.Vošický, J.Chyba -- V.Mareš, R.Veleta, T.Veselý, P.Čuřík, M.Červený

Branka: 65. T.Chyba

Penalty: 2:4 - proměnili J.Šťastný, J.Chyba, Z.Rajdl, O.Šťastný, neproměnil M.Červený

K prvnímu historickému utkání se zahraničním soupeřem vyrazili hněvkovičtí hráči v neúplné sestavě, pomoci nám dorazili hráči z jiných oddílů z okolí. Zato poloprofesionálové z Teskándu, jejichž významným partnerem je i náš partner - firma Creaton - nastoupili téměř kompletní. Naši hráči po náročné cestě a dlouhém pátečním soustředění před zápasem :-) byli určitě outsiderem a hned od úvodu nás domácí přehrávali. Na úvodní gól se čekalo do 12. minuty, zhruba o patnáct minut později to bylo již o dvě branky. I přes značnou fotbalovou kvalitu Teskándu si hněvkovičtí vypracovali také možnosti, dvě střely J.Šťastného a jedna P.Čuříka však brankou neskončili. Poločas tak skončil pro nás dalo by se říci příznivým skórem.

Hned v úvodu druhé půle se trefili hostitelé potřetí. Následná pasáž patřila hněvkovickým a po akci P.Čuříka s J.Šťastným vstřelil naši branku zblízka TOMÁŠ CHYBA -- 3:1. Více už nám však domácí nedovolili a téměř vzápětí přidali čtvrtou branku. V závěru nám jednoznačně došly síly a technicky zdatní domácí nám v posledních pěti minutách nastříleli další tři branky, přičemž ten poslední byl z ofsajdu, rozhodčí ho však uznal. Po utkání následovaly penalty, které jsme vyhráli v poměru 2:4, branky vstřelili Jirka Šťastný, Jakub Chyba, Zdeněk Rajdl a Ondra Šťastný. Výsledek nebyl důležitý, zážitek to byl pro všechny a určitě i pro naše fanoušky, kteří nás přijeli podpořit. Díky všem, kteří se na tomto fotbalovém víkendu podíleli.