MUŽI: 16.8.2017 od 19,30 h -- výběh, fotbalové  hřiště

20.8.2017 od 16,30 h -- KOŽLÍ - HNĚVKOVICE, odjezd v 15.35 h

STARŠÍ ŽÁCI: 16.8.2017 od 17.00 h -- trénink, fotbalové hřiště

PŘÍPRAVKA: 18.8.2017 od 16.45 h - 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

PŘEDPŘÍPRAVKA: 20.8.2017 od 9.30 - 10.30 h -- trénink, fotbalové hřiště

2. KOLO -- HNĚVKOVICE - VÍSKA 1:2 (0:2), hráno 13.8.2017 v Hněvkovicích, rozhodčí Beránek

SESTAVA:  M.Peroutka - T.Chyba, O.Šťastný (80. Z.Rajdl), P.Rajdl (63. M.Pajer), P.Končel (73. J.Těšínský) - M.Koubský, M.Večeřa, J.Šťastný, M.Geher, M.Nulíček (70. J.Kupec) - J.Chyba (70. J.Vošický)

Branka: 65. z penalty J.Šťastný

První domácí utkání v okresním přeboru navštívila téměř stovka diváků a  hrál se svižný a zajímavý fotbal. Od úvodních minut převzali iniciativu oranžovočerní, kteří se tlačili vstříc brance soupeře. V první dvacetiminutovce si naši hráči vytvořili tři pěkné šance po kombinačních akcích, ale střely Hněvkováků mířily mimo tři tyče. Zato hosté v první vážnější akce uspěli, kolmý pas mezi beky využil Hýbl a střelou k tyči otevřel skóre -- 0:1.. O chvíli později zachraňoval další velkou šanci soupeře náš brankář. Poté hněvkovičtí opět zabrali, ale střely levačkou P.Končela a M.Gehera skončily těsně nad břevnem. Zhruba vve 35. minutě šel sám z boku na branku J.Chyba, ale jeho střelu chytil brankář soupeře. A tak se dočkali opět hosté, po závaru při jejich rohovém kopu se zblízka trefil Šlechta -- 0:2. V závěru poločasu jsme měli další náznaky šanci, avšak ani z rohů, jejichž počet se v první půli blížil deseti, se neurodilo.

Ve druhé půli pokračoval celkem pohledný a rychlý fotbal, my jsme se snažili využívat křídel, hosté ve druhé půli povětšinou jen bránili náskok. V prvních patnácti minutách jsme měli dvě velké možnosti, dalekonosnou střelu O.Šťastného vytáhl zpod břevna Urbánek, po následném rohu mířil v dobré možnosti hlavou těsně vedle J.Šťastný. Ten si spravil chuť v 65. minutě, když se po faulu na něj kopala penalta. Tu JIRKA ŠŤASTNÝ proměnil a rázem to bylo jen o gól -- 1:2. Následně se po vlně protestů hostů utkání rozkouskovalo. Došlo i na nepěkné zákroky, které však zůstaly nepotrestány. V závěru jsme prostřídali několik hráčů, jednak kvůli ofenzivnímu snažení, ale bohužel i kvůli zraněním, utkání nedohrály P.Rajdl a O.Šťastný, kteří rozšířili naši marodku. Deset minut před koncem využili hosté zranění našeho stopera a šli dva sami na brankáře, v jasné tutovce si však nahráli do ofsajdu, a tak branka neplatila. Závěr si i přes několik našich závarů vísečtí pohlídali a odváží si tak všechny tři body, my  jsme si rozhodně za předvedený výkon minimálně bod zasloužili, štěstí se však usmálo na hráče od Železných hor. Snaživý výkon ocenili i naši diváci, kterým děkujeme za podporu.

V příštím kole nás čeká třaskavé derby v nedalekém Kožlí, uvidíme, jak poskládáme sestavu, ale určitě se všichni na nedělní zápas začínající od 16,30 h těšíme.