MUŽI:  29.8.2017 od 18:30 h -- trénink, fotbalové hřiště, sraz v 18:15 h

1.9.2017 od 18:30 h -- trénink, fotbalové hřiště, sraz v 18:15 h

2.9.2017 od 13:30 h -- DLOUHÁ VES - HNĚVKOVICE, odjezd v 11:45 h z Hněvkovic!

STARŠÍ ŽÁCI: 29.8.2017 od 16:30 - 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

PŘÍPRAVKA: 1.9.2017 od 16:45 - 18 h -- trénink,tělocvična ZŠ Hněvkovice

_____________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 4. KOLO -- HNĚVKOVICE - SVĚTLÁ B 1:1 (0:0), hráno  27.8.2017 v Hněvkovicích, rozhodčí Vojtíšek

SESTAVA:  A.Procházka - T.Chyba, P.Rajdl (65. J.Kupec), M.Večeřa, P.Končel (84. J.Těšínský) - M.Koubský, M.Pajer, J.Šťastný, M.Geher, M.Nulíček - J.Chyba (72. J.Vošický)

Branka: 53. M.Geher

V pouťovém utkání k nám dorazila favorizovaná Světlá B, do naší branky musel po vykartování M.Peroutky v minulém zápase toho času zraněný A.Procházka a předvedl spolehlivý výkon, byl týmu oporou. Naši hráči si po náročných pouťových oslavách, kdy někteří z nich v pátek připravovali, v sobotu vydělávali pro klub peníze a v neděli uklízeli předvedli velmi solidní výkon. Úvod byl opatrný z obou stran, od hostů jsme čekali přece jen více, jejich tři hráči navíc nastoupili v sobotu za A tým v krajské A.třídě. I s postupem druhé části poločasu jsme se tlačili více první brance, ale několik  závarů jsme v úvodní branku neproměnili. Velmi spolehlivě pracovala tentokrát na rozdíl od zápasu v Kožlí naše defenzíva, která svému soupeři nenechávala moc prostoru ke kombinaci.

To začátek druhé půle již přinesl vedoucí branku, po odkopu z obrany přiťuknul J.Šťastný do středu hřiště MILANU GEHEROVI, jenž svou střelou rozveselil naši střídačku a fanoušky -- 1:0. Po inkasované brance přece jen hosté trochu přidali a začali více zlobit. Tlačili se k naší brance více, Hněvkováci poté spíše spoléhali jen na brejky....v 74. minutě jsme na naší obranné straně viděli ofsajd snad všichni kromě pomezního rozhodčího, hra plynula dále a po kličce našemu brankáři a faulu na jednoho z hostujících následovala penalta. Tu proměnil Hradecký a vyrovnal -- 1:1. Poté se utkání vyhrotilo a do konce zápasu bylo nervózní, nervy tekly především nám z důvodu křivdy. Zhruba v 80. minutě navíc přišel další moment, který vyvolal emoce. Do souboje s hráčem soupeře vlétl důrazně J.Kupec, vybojoval míč a střílel do brány. Míč směřující do sítě by možná ještě dostihl bek soupeře, ale rychlejší než soupeř byl J.Vošický, který ho doklepl za brankovou čáru. Branka nebyla uznána pro ofsajd a po poradě hlavního s pomezním, byl po uvedeném souboji vyloučen J.Kupec, bohužel hráč soupeře odešel ze souboje s ramenem našeho hráče ze hřiště bez dvou zubů. Celé situace (z naší strany se domníváme, že se jednalo o souboj o míč, ne o hrubý faul, jak bylo uvedeno v zápise) je nám velice líto a doufáme, že hráč Světlé bude brzy v pořádku. V závěru si obě mužstva vypracovala po jedné šanci, M.Koubský ani hráč Světlé přesně nemířili, a tak se obě mužstva rozešla po bodu. Bod bychom před zápasem určitě brali, ale vzhledem k průběhu zápasu je to jistě ztráta. V příštím kole míříme do Dlouhé Vsi, začátek zápasu bude netradičně v sobotu ve 13,30 h. (zr)

14. Lipnice n. S. 4 0 0 4 6:26 0

STARŠÍ ŽÁCI - PŘÁTELSKY - HNĚVKOVICE - LEDEČ NAD SÁZAVOU 3:2, hráno 27.8.2017 v Hněvkovicích