MUŽI: 5.9.2017 od 18:15 h -- trénink, fotbalové hřiště

8.9.2017 od 18:30 h -- výjezd kolo - sraz fotbalové hřiště - ZMĚNA!

10.9.2017 od 16:00 h -- HNĚVKOVICE - H.BROD C - sraz ve 14:30 h

STARŠÍ ŽÁCI:  10.9.2017 od 13:30 h  --  HNĚVKOVICE - TUPADLY

Trénink: bude upřesněno

PŘÍPRAVKA: 8.9.2017 od 16:45 h -- trénink, fotbalové hřiště

MINIPŘÍPRAVKA: 9.9.2017 od 10:00 h -- trénink, fotbalové hřiště

_____________________________________________________________________________________________

5. KOLO -- DLOUHÁ VES - HNĚVKOVICE 2:0 (0:0), hráno 2.9.2017 v Dlouhé Vsi, rozhodčí Neuwirth

SESTAVA: M.Peroutka - T.Chyba, M.Večeřa, P.Rajdl (83. J.Vošický), P.Končel - M.Koubský, M.Pajer (63. Z.Rajdl - 74. J.Těšínský), J.Šťastný, M.Geher, M.Nulíček - J.Chyba

Do Dlouhé Vsi jsme odjížděli s cílem přivézt si nějaký bodík do tabulky. V prvních dvaceti minutách naše mužstvo diktovalo tempo hry a bylo jasně lepší svého soupeře. Hned ve 2. minutě střílel z přímého kopu J.Šťastný a jeho možnost vyrazil na břevno Pospíchal v brance domácích. Poté předvedl několik úniků po pravé straně M.Koubský a z jeho centrů jsme měli závary, z nichž se však neurodilo. Dařila se i kombinace, od obrany přišlo několik dobrých míčů a i přes mezihru ve středu pole jsme byli nebezpeční.  Ve 20. minutě se dostali do prvních dvou možností domácí, ale dobré šance se neujali. V podstatě z protiútoku šel sám na bránu J.Chyba, jeho točená střela skončila na břevně. Od poloviny poločasu se začali ukazovat i dlouhoveští jednoduchou hrou - nákopy za naši obranu. Ta je bohužel nestačila zachytávat, a tak vznikaly nebezpečné brejky. S nimi si však poradil i několikrát náš brankář, a tak se šlo do kabin bez branek.

Druhý poločas nám bohužel vůbec nevyšel. Hned ve 48. minutě po dalším nákopu za obranu přeloboval brankáře Šrámek a Dlouhá Ves vedla -- 1:0. O chvíli později se rozezvučelo břevno naší branky. Naši hráči vypadli po inkasované brance ze hry, jedinou možnost měl ve druhé půli J.Šťastný, ale jeho koncovku zablokovali beci na roh. Obrana Dlouhé Vsi dirigovaná výborným Polákem fungovala. V závěru zápasu, ve kterém podali dobrý výkon všichni  tři rozhodčí, utekli po levé straně znovu dlouhoveští a neobsazený Žeguc vstřelil z hranice penalty druhou rozhodující branku -- 2:0. Náš platonický tlak v závěru změnu skóre nepřinesl, a tak se z důležité výhry radovali domácí. Typické utkání o první brance jsme nezvládli, hratelným soupeřem rozhodně Dlouhá Ves byla.  V příštím kole hostíme doma Havlíčkův Brod C, který v sobotu připravil desetigólový výprask G.Jeníkovu. Začátek nedělního utkání je v 16. hodin.

H.BROD C - GOLČŮV JENÍKOV 10:0

SVĚTLÁ B - DOLNÍ MĚSTO 2:3

KOŽLÍ - KEŘKOV 5:1

LIPNICE - VĚŽNICE 2:2

VÍSKA - OKROUHLICE 2:1

ŠMOLOVY - PŘIBYSLAV B 4:0