publikováno 11.09.2017 (aktualizováno 14.09.2017)

PROGRAM NA 37. TÝDEN:

MUŽI: 12.9.2017 od 18,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

15.9.2017 od 18,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

16.9.2017 od 15,30 h -- LIPNICE - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání, odjezd ve 14,00 h mikrobusem

STARŠÍ ŽÁCI:  13.9.2017 od 17,00 h -- trénink, fotbalové hřiště

16.9.2017 od 10,00 h -- LEDEČ NAD SÁZAVOU - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání

PŘÍPRAVKA: 15.9.2017 od 16,45 h -- trénink, fotbalové hřiště

MINIPŘÍPRAVKA: 16.9.2017 od 10,00 h -- trénink, fotbalové hřiště

6.KOLO -- HNĚVKOVICE - H.BROD C 1:8 (1:3), hráno 10.9.2017 v Hněvkovicích, rozhodčí Dušek

SESTAVA: M.Peroutka - T.Chyba (56. J.Rajdl ml.), P.Rajdl (81. Z.Rajdl), O.Šťastný, P.Končel - M.Koubský (78. J.Těšínský), M.Večeřa (48. A.Procházka), J.Šťastný, M.Geher, M.Nulíček - J.Chyba (70. J.Vošický)

Branka: 23. M.Geher

Utkání s H.Brodem se nám použel výsledkově nevydařilo, především druhý poločas byl tragický. Do 30. minuty to však na podobný výsledek zdaleka nevypadalo. V úvodu se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém jsme byli Brodu vyrovnaným soupeřem. V první dvacetiminutovce jsme si vytvořili tři zajímavé možnosti, tu největší vytahoval J.Chybovi brankář soupeře nad břevno. Z následného rohu se dostal míč k MILANOVI GEHEROVI, který z voleje otevřel skóre. Hrál se pěkný fotbal. Ve 30. minutě však prošel od vlastní poloviny Tůma až k našemu vápnu a odsud střílel k tyči a do sítě -- 1:1. Od té doby nás začali hosté přehrávat a v závěru poločasu přišly dvě branky do naší sítě. Ve 42. a 43. minutě se prosadili Klofáč se Stránským a pro konečný výsledek to byl před poločasem asi rozhodující moment.

Zkušené mužstvo hostů "přežilo" na začátku druhé půle dvě naše šance na snížení a poté rozjelo kombinační kolotoč. V 50. minutě zvyšoval na tříbrankový rozdíl Mareš. Následně se prosadil ještě dvakrát Nechvátal a když se sedm minut před koncem obnovilo zranění kolene A.Procházkovi, dohrávali jsme potřetí v sezóně v deseti a obdrželi jsme ještě další dvě branky. Zasloužená výhra hostů, pro nás za výkon v prvním poločase trochu krutá, ve druhé půli jsme na svého soupeři již neměli a výsledkem byl konečný debakl. Příští sobotu odjíždíme k důležitému zápasu na Lipnici, začátek utkání, ke kterému dorazíme kvůli dovoleným a zranění našich hráčů značně nekompletní je od 15,30 h.

14. Lipnice n. S. 6 0 1 5 12:33 1

____________________________________________________________________________________________

STARŠÍ ŽÁCI: HNĚVKOVICE - TUPADLY 0:5 (0:3), hráno 10.9.2017 v Hněvkovicích, rozhodčí Volenec

Naši žáci bez několika svých opor hrajících hokejový Pohár Josefa Vašíčka podlehli svému prvnímu soupeři. Podrobnosti později....