publikováno 17.09.2017 (aktualizováno 23.09.2017)

PROGRAM NA 38.TÝDEN:

MUŽI:19.9.2017 od 18,15 h --  trénink, fotbalové hřiště

22.9.2017 od 18,15 h -- trénink, fotbalové hřiště

24.9.2017 od 15,30 h -- HNĚVKOVICE - ŠMOLOVY, mistrovské utkání, sraz ve 14,00 hodin

STARŠÍ ŽÁCI: 20.9.2017 od 17,00 h -- trénink, fotbalové hřiště

24.9.2017 od 13,00 h -- HNĚVKOVICE - ZÁBOŘÍ NAD LABEM, mistrovské utkání,sraz ve 12,00hodin

PŘÍPRAVKA: 22.9.2017 od 16,45 h

MINIPŘÍPRAVKA: TRÉNINK ZRUŠEN

_________________________________________________________________________________________________

7. KOLO -- LIPNICE - HNĚVKOVICE 10:4 (4:2), hráno 16.9.2017 na Lipnici, rozhodčí Muzikář

SESTAVA: P.Končel - T.Chyba (75. J.Vošický), O.Šťastný, P.Rajdl, M.Večeřa - M.Koubský, M.Geher, J.Šťastný, J.Rajdl - M.Nulíček (55. J.Těšínský), J.Chyba

Branky: 2x J.Rajdl, 1x M.Geher, 1x M.Večeřa

Na Lipnici jsme na hřišti posledního týmu nastoupili opět nekompletní, první poločas se hrál svižný fotbal, domácí šli brzy do vedení a naši hráči si opět vybrali kupec smůly. Tyčka, břevno, několik nadějných možností, to Lipnice hrála mnohem efektivněji, rychlé přechody do útoku, které vytvářel výborný Bláha byly téměř vždy nebezpečné. Když minutu před koncem poločasu snížil JAN RAJDL na dvoubrankový rozdíl, svitla ještě naděje alespoň na bod. Na začátku druhé půle však přidali lipničtí dvě branky a skóre pak narostlo na dvouciferné.

V příštím kole hostí Hněvkovice v neděli doma vedoucí Šmolovy, začátek utkání v 15,30 h.

14. Keřkov 7 0 2 5 4:20 2 0 0

STARŠÍ ŽÁCI: LEDEČ NAD SÁZAVOU - HNĚVKOVICE 13:1, hráno 16.9.2017 v Ledči nad Sázavou