MUŽI: 7.10.2017 od 16,30 h -- trénink, fotbalové hřiště - POZOR ZMĚNA!

8.10.2017 od 15 h -- HNĚVKOVICE - VĚŽNICE, mistrovské utkání, SRAZ ve 13,30 h

STARŠÍ  ŽÁCI: 4.10.2017 od 16,30 h -- HNĚVKOVICE - ČÁSLAV C 2:4 (2:3)

8.10.2017 od 12,30 h -- HNĚVKOVICE - MALEŠOV, mistrovské utkání

PŘÍPRAVKA: 6.10.2017 od 17 h - trénink, tělocvična ZŠ Hněvkovice

MINIPŘÍPRAVKA: 8.10.2017 od 10 h -- trénink,  tělocvična ZŠ Hněvkovice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. KOLO -- PŘIBYSLAV B - HNĚVKOVICE 2:0 (2:0), hráno 1.10.2017 v Přibyslavi, rozhodčí Lóži

SESTAVA: M.Peroutka - M.Večeřa (80. J.Vošický), O.Šťastný, P.Rajdl, P.Končel (61.J.Kupec) - M.Koubský, M.Pajer, M.Geher, J.Těšínský - J.Šťastný, J.Chyba

V dalším kole zamířili Hněvkováci na nejdelší podzimní cestu do Přibyslavi, kde se kromě dlouhodobě zraněných museli obejít i bez nemocných M.Nulíčka s T.Chybou a lehce zraněného J.Rajdla. Domácí byli určitě favority a hned v 1. minutě přišla jejich první šance, míč kutálející se kolem brankové čáry nakonec namířil těsně vedle tyče. Pak jsme se kolem 10. minuty dostali do dvou šancí my, ale bohužel koncovka našich hráčů byla nepřesná, stejně jako v 15. minutě hlavička J.Chyby mířící těsně nad břevno. Utkání bylo vyrovnané, měli jsme možnost několika trestných kopů a rohů, jejich exekuce však nebyly přesné. Přibyslavští se ujali vedení ve 31. minutě, kdy nákop na naší branku vyrazil hněvkovický brankář nešťastně na hlavu útočícího hráče, který pak z úhlu přesně trefil mezeru mezi tyčí a naším bekem -- 1:0. O chvíli později po chybě našeho obránce šel jeden z domácích sám na naší branku, ale jeho zakončení skončilo naštěstí na tyči. Ve 40. minutě se povedla krásná střela z dálky Imramovskému. Nehlídaný přibyslavský hráč střílel a trajektorie letu míče nabrala na hranici vápna protisměrný pohyb pohledu brankáře a bohužel pro nás  míč ´´zaplaval´´ do sítě -- 2:0. V závěru poločasu jsme si vytvořili mírný tlak, ale bez přesné střely na branku se góly nedávají.

Hned na začátku druhé půle mohl snížit J.Těšínský, ale ve velké možnosti namířil na malém vápně svou hlavičku vedle. Zhruba po hodině hry jsme přišli o dalšího hráče, zranění nosu ukončilo zápas P.Končelovi. Poté měli přibyslavští několik standartek a hněvkovičtí dvě velké možnosti. Nejprve namířil nad branku v dobré možnosti J.Chyba a poté samostatný únik J.Šťastného zhatila špatně provedená klička našeho útočníka na brankáře domácích.  A tak vyrovnané utkání, které vystihl v závěru na naší adresu jeden z domácích fanoušků slovy, ´´to jsou ale spalovači´´, skončilo výhrou rezervy Přibyslavi 2:0.

V příštím kole bychom už opravdu potřebovali bodovat, zda se to našim hráčům podaří se můžeme přesvědčit v neděli od 15 h proti týmu Věžnice, která po sestupech z 1.A a z 1.B. třídy je v okresním přeboru ve druhé polovině tabulky, v tomto kole si však věžničtí spravili náladu dvanáctigólovou výhrou nad G.Jeníkovem.

H.BROD C - VÍSKA 11:1

VĚŽNICE - G.JENÍKOV 12:0

ŠMOLOVY - DOLNÍ MĚSTO 3:1

LIPNICE - KEŘKOV 0:0

DLOUHÁ VES - KOŽLÍ 4:0

SVĚTLÁ B - OKROUHLICE 1:1