42. týden

publikováno 16.10.2017 (aktualizováno 20.10.2017)

PROGRAM NA 42. TÝDEN:

MUŽI:  20.10.2017 od 17,45 h, trénink, fotbalové hřiště

22.10.2017 od 14,30 h -- OKROUHLICE - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání, odjezd ve 13,05 h z HN, ve 13,15 h z LE

STARŠÍ ŽÁCI: 22.10.2017 od 10,30 h -- HNĚVKOVICE - NOVÉ DVORY, mistrovské utkání

PŘÍPRAVKA: 20.10.2017 od 16,45 h trénink, fotbalové hřiště

MINIPŘÍPRAVKA: 22.10.2017 od 10,00 h - tělocvična ZŠ

_______________________________________________________________________________________________

11.KOLO: GOLČŮV JENÍKOV - HNĚVKOVICE 4:5 (2:2), hráno 15.10.2017 v G.Jeníkově, rozhodčí Kubát

SESTAVA:  M.Peroutka - M.Večeřa (75. T.Chyba), P.Rajdl (85. Z.Rajdl), O.Šťastný, M.Nulíček - J.Kupec (46. M.Koubský), M.Pajer, M.Geher, J.Těšínský (46. J.Rajdl ml.) - J.Chyba (78. J.Vošický), J.Šťastný

Branky: 53. a 83. J.Rajdl, 2. M.Geher, 42. J.Chyba, 46. M.Koubský

Důležitý zápas čekal Hněvkováky v G.Jeníkově, na utkání odjela celkem silná sestava a hned ve 2. minutě se dočkali oranžovočervení vedení po první střele. Branku vstřelil MILAN GEHER, který střílel levačkou a  trajektorii směru změnil domácí obránce do sítě -- 0:1. Místo aby naše vedoucí branka s domácími otřásla, zrodil se opak. Ve 12. minutě po nedůrazu našich obránců vyrovnal Koubek -- 1:1. O dvě minuty později s námi bylo ještě více zle. To se střela Dobrého otřela o našeho beka a skončila v síti -- 2:1. Na šance bohaté utkání pokračovalo. Do dvou možností se následně propracoval J.Šťastný, ale neproměnil. Z domácích hrozil nejvíce Hortenský, který v útoku dělal velké problémy. Zhruba ve 30. minutě trefil z trestného kopu J.Šťastný tyč a míč kutálející se po brankové čáře nakonec uskočil mimo tři tyče. Těsně před poločasem jsme se však dočkali, vyrovnácí branku vstřelil JAKUB CHYBA -- 2:2. Do kabin se odcházelo za asi zasloužené remízy.

Do druhé půle náš trenér prostřídal záložníky a hned ve 46. minutě se jeden ze střídajících prosadil, po spolupráci s J.Šťastný zamířila střela MICHALA KOUBSKÉHO do sítě a Hněvkovice znovu vedli -- 2:3. V 53. minutě šli hosté do trháku, po uvolnění od J.Chyby namířila tvrdá střela JANA RAJDLA z levé strany přesně do šibenice -- 2:4. S Jeníkovem to však neotřáslo a následovala dvacetiminutovka velkého tlaku, kdy při nás stálo mnohdy velké štěstí. V 64. minutě byla proti nám nařízena penalta, střelu Hortenského doprostřed branky málem náš brankář chytil, ale nestalo se -- 3:4. Poté několikrát čaroval M.Peroutka v brance. Chytil domácím jisté tři góly. Vyrovnání viselo na vlásku, ale opak byl pravdou. V 83. minutě utekl po pravé straně M.Koubský a z jeho centru profitoval pátou brankou JAN RAJDL -- 3:5. Jenže napětí trvalo až do samého závěru, v 86. minutě se odrazil míč od holeně posledního střídajícího hráče Hněvkovic nechytatelně do brány :-)) a bylo to znovu o gól -- 4:5. Závěr však oranžovočerní zvládli, k ničemu Jeníkov nepustili,  a tak z remízového utkání berou hosté nakonec tři body. Na utkání dorazilo i několik příznivců hněvkovické kopané, kterým děkujeme za podporu...

V příštím kole hrajeme opět venku, tentokrát míříme do Okrouhlice, kde se hraje v neděli od 14,30 h.

____________________________________________________________________

STARŠÍ ŽÁCI: UHLÍŘSKÉ JANOVICE - HNĚVKOVICE 4:0 (2:0), hráno 15.10. v Uhl. Janovicích, rozhodčí Uher

Nové Dvory - Zruč 4:2

Malešov - Tupadly 1:4