MUŽI: 24.10. od 16,15 h -- trénink, fotbalové hřiště

28.10. od 14,30 h -- HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO, mistrovské utkání, sraz ve 12 h

STARŠÍ ŽÁCI:25.10. od 16,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

29.10. od 12,30 h -- ZRUČ n. SÁZAVOU - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání

PŘÍPRAVKA: 27.10. od 16,45 h, trénink, tělocvična ZŠ

MINIPŘÍPRAVKA: 29.10.2017 od 10,00 h - trénink, tělocvična ZŠ

12. KOLO - MUŽI- okresní přebor -- OKROUHLICE - HNĚVKOVICE 1:1 (1:0), hráno 22.10. v Okrouhlici, rozhodčí Muzikář

SESTAVA: M.Peroutka - P.Končel (50.T.Chyba), O.Šťastný, P.Rajdl (46. M.Večeřa), M.Nulíček (82. J.Vošický) - M.Koubský (74. J.Kupec), M.Pajer, M.Geher, J.Těšínský - J.Šťastný, J.Chyba

Branka: 50. J.Těšínský

V dalším kole se Hněvkováci představili v Okrouhlici. V prvním poločase bylo k vidění bojovné utkání, první šanci měli okrouhličtí, ale neuspěli. Šancí jsme moc na obou stranách neviděli, obrany nepouštěli své protivníky na dostřel. Druhou možnost však Okrouhlice využila, když v 18. minutě po levé straně utekl Dolejší a poslal příhru na druhou stranu k nabíhajícímu Práškovi, jež otevřel skóre -- 1:0. Naše hráče však úvodní branka nepoložila, naopak se více začali tlačit vstříc brance soupeře. Naši největší šanci první půle měl na noze M.Koubský, který šel zhruba ve 35. minutě po pěkné akci z boku sám na brankáře, ale vyběhnuvší Neuwirth zachránil vedení okrouhlickým. Nedlouho před poločasem hlavičkoval z rohu těsně vedle tyče Dolejší.

Ve druhé půli byli hosté lepší a tabulkový rozdíl nebyl moc znát. Ve 47. minutě po centru J.Šťastného hlavičkoval před malým vápnem v dobré možnosti těsně vedle M.Geher. V 50. minutě už to však  Hněvkovicím vyšlo. Od obránců šel míč na pravou stranu a po rychlé křídelní akci nakonec centroval J.Šťastný a koníčkem vyrovnával JIRKA TĚŠÍNSKÝ -- 1:1. Stejný hráč mohl korunovat o chvíli později svůj dobrý výkon i druhou brankou po dalším našem rychlém brejku, ale tentokrát ve více než nadějné pozici minul. Okrouhlice hrozila vpodstatě jen z rohů či standartek. Zhruba v polovině druhé půle se dostal do úniku J.Šťastný, těsně před hranicí vápna ho za cenu žluté karty zastavil poslední obránce domácích. Z následného trestného kopu se nic neurodilo.  O chvíli později se situace téměř totožně opakovala, jen obrana Okrouhlice zasáhla o trochu dříve, ale ani tentokrát se našim hráčům přímý kop nevyvedl. V neurovnaném závěru si obě mužstva vypracovala po jedné dobré možnosti, přičemž ta domácí byla nebezpečnější. Trestný kop okrouhlických a hlavička jednoho z modrých zhruba deset minut před koncem skončila v náručí našeho brankáře.

Z Okrouhlice si tak Hněvkovice vezou cenný bod, při troše štěstí jsme mohli mít i tři, hráči odehráli dobré utkání. V posledním podzimním kole hostíme netradičně v sobotu od 14,30 h Dolní Město a tříbodový zisk by před zimní přestávkou určitě zvedl náladu do další práce. (zr)

14. Golčův Jeníkov 12 1 1 10 19:61 4 0 0

_________________________________________________________________________________________________

STARŠÍ ŽÁCI - okresní přebor Kutná Hora -  HNĚVKOVICE - NOVÉ DVORY 1:1 (1:1), rozhodčí Kracík