44. TÝDEN

publikováno 30.10.2017 (aktualizováno 04.01.2018)

PROGRAM NA 48.TÝDEN:

MINIPŘÍPRAVKA:   3.12.2017 od 10 h -- trénink, tělocvična ZŠ

MUŽI -- 13. KOLO -- HNĚVKOVICE - DOLNÍ MĚSTO 3:1 (1:0), hráno 28.10. v Hněvkovicích, rozhodčí Muzikář

SESTAVA: M.Peroutka - P.Končel (74. T.Chyba), O.Šťastný, P.Rajdl, M.Nulíček - J.Těšínský (46. M.Koubský), M.Pajer, M.Večeřa (46. M.Geher), J.Rajdl - J.Šťastný, J.Chyba

Branky: 28. vlastní, 68. J.Chyba, 84. M.Koubský

V posledním podzimním kole jsme hostili Dolní Město, které postoupilo nakonec ze čtvrtého místa do okresního přeboru, ale prozatím si vede v tabulce lépe, než my. V úvodních deseti minutách mohli jít hosté do dvoubrankového vedení, hlavně šance Krupičky volala po gólu. Úvodní tlak hostů však hněvkovičtí přečkali bez inkasované branky a začali se více tlačit k brance soupeře. Utkání na těžké terénu bylo bojovné, více než technickou hru jsme viděli nakopávané míče. Ve 28. minutě se ujali vedení Hněvkovice. Po akci z pravé strany a křížném centru se dostal k míči J.Chyba, který se na levém křídle uvolnil a centroval na hranici penalty. Zde si hostující záložník poslal hlavičkou míč do vlastní branku a my jsme se mohli poprvé radovat -- 1:0. Vzápětí mohlo Dolní Město vyrovnat, ale znovu Krupička nezamířil přesně. Těsně před poločasem mířil těsně mimo tři tyče P.Končel a chvíli po něm střelu M.Večeři zneškodnil Venc.

Ve druhé půli jsme viděli více šancí na obou stranách.Nejprve šel sám na branku M.Koubský, ale ani on, ani o zhruba o pet minut později ve stejné situaci J.Šťastný skóre nezměnili. Mezi 60. - 70. minutou vytahoval náš brankář nejprve tečovanou střelu k tyči a poté zpod břevna i povedené zakončení jednoho z hostů...Důležité zákroky, nejhezčí akce zápasu přišla v 68. minutě, po ose J.Rajdl - J.Šťastný našel druhý jmenovaný přesným centrem hlavu JAKUBA CHYBY, který neomylně zavěsil -- 2:0. Jenže vedení nám netrvalo dlouho. V 75. minutě se po rohu prosadil Krupička -- 2:1. Avšak drama se nekonalo, neboť v 84. minutě střílel J.Rajdl a jeho vyraženou střelu brankářem dorazil do sítě náš první a poslední střelec podzimní sezóny MICHAL KOUBSKÝ -- 3:1. Hosté  protestovali kvůli údajnému ofsajdu, od nás z lavičky byla situace těžko k posouzení. Závěr již Hněvkováci zvládli, a tak tři body zůstali doma (zr).

14. Keřkov 13 0 6 7 11:31 6 0 0

___________________________________________________________________________________________________

STARŠÍ ŽÁCI: ZRUČ NAD SÁZAVOU - HNĚVKOVICE 7:8 (2:5), hráno 8.11. ve Zruči nad Sázavou, rozhodčí Jíra

V posledním podzimním zápase uspěli naši starší žáci v dohrávaném utkání na umělé trávě ve Zruči nad Sázavou a v pohledném utkání zvítězili o jednu branku.

Uhlířské Janovice - Ledeč nad Sázavou 3:7

Malešov - Záboří nad Labem 4:1