13. Golčův Jeníkov 13 2 1 10 22:63 7 0 0

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM PŘÁTELSKÝCH UTKÁNÍ MUŽŮ:

18.2.2018 od 14 h -- HNĚVKOVICE - STŘEPINA ŽIROV (3.třída PE) - 3:4 (3:1)

Branky: M.Nulíček, J.Šťastný, J.Vošický

Sestava: M.Peroutka (46. J.Rajdl) - P.Končel, O.Šťastný, P.Rajdl, V.Mareš - L.Vavrla, M.Pajer, M.Večeřa, J.Těšínský - M.Nulíček, J.Šťastný -- střídali J.Vošický, Z.Rajdl.

Utkání jako noc a den, po třiceti minutách vedli Hněvkováci již 3:0, skóre mohlo být i klidně 2x vyšší. Viděli jsme i několik pěkných kombinací.Těsně před poločasem však soupeř po jediné střele na branku snížil. Ve druhé půli byli hosté lepší, hněvkovičtí svými chybami nabídli svému soupeři otočení skóre. V mužstvu se představili i dvě nové tváře, odchovanec Lukáš Vavrla při svém první startu za muže zaznamenal asistenci a druhým novým  hráčem byl Vašek Mareš, který k nám přichází z Tisu. V příštích zápasech bychom snad měli mít i již širší kádr, který bude bez M.Gehera, jenž na vlastní žádost přestoupil do SK Kožlí, mající ambice na postup do I.B.Třídy.

!4.3.2018 od 12,00 h na um.trávě v KUTNÉ HOŘE - ZBRASLAVICE  (OP K.Hora) - HNĚVKOVICE, odjezd v 10,45 h ! ZMĚNA