MUŽI:  27.3.2018 od 18,30 h -- výběh, sraz ´´U Kříže´´

1.4.2018 od 15,30  h -- VÍSKA - HNĚVKOVICE 2:1 (1:1), branka M.Nulíček

STARŠÍ ŽÁCI:  28.3.2018 od 16,30 - 18,00 h -- trénink, fotbalové hřiště

PŘÍPRAVKA: 29.3.2018 od 17 - 18,15 h -- trénink, tělocvična ZŠ HNĚVKOVICE

MINIPŘÍPRAVKA: 31.3.2018 od 10,15 - 11 h -- tělocvična ZŠ HNĚVKOVICE

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM PŘÁTELSKÝCH UTKÁNÍ MUŽŮ:

18.2.2018 od 14 h -- HNĚVKOVICE - STŘEPINA ŽIROV (3.třída PE) - 3:4 (3:1)

Branky: M.Nulíček, J.Šťastný, J.Vošický

Sestava: M.Peroutka (46. J.Rajdl) - P.Končel, O.Šťastný, P.Rajdl, V.Mareš - L.Vavrla, M.Pajer, M.Večeřa, J.Těšínský - M.Nulíček, J.Šťastný -- střídali J.Vošický, Z.Rajdl.

Utkání jako noc a den, po třiceti minutách vedli Hněvkováci již 3:0, skóre mohlo být i klidně 2x vyšší. Viděli jsme i několik pěkných kombinací.Těsně před poločasem však soupeř po jediné střele na branku snížil. Ve druhé půli byli hosté lepší, hněvkovičtí svými chybami nabídli svému soupeři otočení skóre. V mužstvu se představili i dvě nové tváře, odchovanec Lukáš Vavrla při svém první startu za muže zaznamenal asistenci a druhým novým  hráčem byl Vašek Mareš, který k nám přichází z Tisu. V příštích zápasech bychom snad měli mít i již širší kádr, který bude bez M.Gehera, jenž na vlastní žádost přestoupil do SK Kožlí, mající ambice na postup do I.B.Třídy.

4.3.2018 od 12,00 h na um.trávě v KUTNÉ HOŘE - ZBRASLAVICE  (OP K.Hora) - HNĚVKOVICE 6:2 (1:0)

Branky: P.Rajdl, J.Šťastný

Sestava: M.Peroutka (46. J.Rajdl) - P.Končel, O.Šťastný, V.Mareš, M.Večeřa  - L.Vavrla, P.Rajdl, J.Šťastný, J.Těšínský - M.Nulíček, J.Chyba -- střídali J.Vošický, Z.Rajdl.

Hněvkováci sehráli na umělé trávě v K.Hoře pohledných šedesát minut utkání, kdy byli lepší svého soupeře. I přes první inkasovanou branku, měli v první půli tři loženky, na začátku druhé půle skóre otočili a šli do vedení. V poslední půlhodině však po několika změnách postů v sestavě inkasovali pět branek a výsledkem byla vysoká prohra. Snad se však naši hráči odrazí v tom lepším a budou na začátek sezóny správně vykrystalizování. Výsledek nepodceńujme, je trochu krutý,  ale podstatným v tuto chvíli není.

10.3.2018 od 19 h na UT ve Vlašimi - ZDISLAVICE  (3. třída BN) - HNĚVKOVICE 0:0

Sestava: M.Peroutka - M.Večeřa, V.Mareš, M.Pajer, P.Končel - J.Vošický, P.Rajdl, J.Šťastný, L.Vavrla - M.Nulíček, J.Těšínský -- V.Horký ml., P.Janů

Ve třetím přípravném utkání jsme narazili na tým, který hrál ještě nedávnou krajskou B. Třídu. Do utkání jsme nastoupili nekompletní, někdo se omluvil předem, někdo onemocněl těsně před zápasem, ale máme mezi sebou i spolupráče, kteří  mají charakter se ani neozvat, že nedorazí. Proto jsme využili možnosti pomoci dvou našich starších žáků, kteří předvedli bojovný a snaživý výkon. Hned v 1.minutě mohli jít Hněvkováci do vedení, náš mladý talent L.Vavrla trefil z dobré možnosti ale jen břevno. Hrálo se velmi pohledné a rychlé utkání.Šance byly na  obou stranách. Ve druhé půli výkon obou mužstev nepolevil, i přes větší množství příležitostí na naší straně, mohli paradoxně z brejků rozhodnout i Zdislavice. Zápas s kvalitním protivníkem, který splnil svůj účel, skončil nakonec remízou. Naši hráči podali velmi kolektivní výkon plný povedených (až na koncovku) akcí a jistě děkují těm, kteří je přijeli podpořit :-).

24.3.2018 - od 18,00 h  - HNĚVKOVICE - LIPNICE  2:1 (1:1)

Sestava: M.Peroutka - P.Končel (75. M.Čmedla), V.Mareš (30. Z.Rajdl), O.Šťastný, J.Chyba - L.Vavrla, P.Rajdl, J.Šťastný, J.Těšínský - J.Vošický, M.Nulíček

V generálce na úvodní jarní kolo zvítězili Hněvkováci nad svým sousedem v tabulce - Lipnicí. Do vedení jsme se dostali ve 20. minutě, když se po faulu na P.Rajdla kopala penalta, kterou proměnil Michal Nulíček. Hostům se povedlo vyrovnat těsně před poločasem, když jeden z hněvkovických nešťastně tečoval centr soupeře do vlastní sítě.  Ve druhé půli již měla Lipnice více ze hry, přesto se díky důrazu Honzy Vošického povedlo překlopit vedení na naši strany v 72. minutě. Přes velký tlak soupeře v závěru, když za nás nastoupil i v premiéře mezi muži mladší dorostenec Marek Čmedla, jsme nakonec vedení udrželi a připsali jsme si první výhru v přípravě. V zápase jsme přišli o dalšího zraněného - V.Mareše - jeho návrat na hřiště v nejbližší době je nejistý.

PŘEDBĚŽNÝ ROZPIS UTKÁNÍ - MUŽI - JARO 2018

25.3.2018 od 15:00 h -- HNĚVKOVICE - KEŘKOV  -- NEDĚLE- !! přeloženo na 1.5.2018 od 16,30 h !!

1.4.2018 od 15:30 h -- VÍSKA - HNĚVKOVICE -- NEDĚLE

8.4.2018 od 15:30 h -- HNĚVKOVICE - KOŽLÍ -- NEDĚLE

14.4.2018 od 15:30 h -- SVĚTLÁ B - HNĚVKOVICE -- SOBOTA

22.4.2018 od 16:00 h -- HNĚVKOVICE - DLOUHÁ VES -- NEDĚLE

28.4.2018 od 16:00 h -- H.BROD C - HNĚVKOVICE -- SOBOTA

1.5. 2018 od 16:30 h -- HNĚVKOVICE - KEŘKOV -- ÚTERÝ

6.5.2018 od 16:30 h -- HNĚVKOVICE - LIPNICE -- NEDĚLE

13.5.2018 od 16:30 h -- ŠMOLOVY - HNĚVKOVICE -- NEDĚLE