16. TÝDEN

publikováno 16.04.2018 (aktualizováno 20.04.2018)

PROGRAM NA 16. TÝDEN:

MUŽI: 20.4.2018 od 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

22.4.2018 od 16,00 h --  HNĚVKOVICE - DLOUHÁ VES , mistrovské utkání, sraz ve 14,30 h.

STARŠÍ ŽÁCI: 18.4. od 17,00 h - 18,00 h -- trénink, fotbalové hřiště

21.4. od 14,30 h -- ZÁBOŘÍ N. LABEM - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání

PŘÍPRAVKA: 19.4.2018 od 17 - 18,15 h -- trénink, fotbalové hřiště

MINIPŘÍPRAVKA: 21.4.2018 od 10,15 - 11,00 h -- trénink, fotbalové hřiště, v případě deště tělocvična ZŠ HN.

17. KOLO -- SVĚTLÁ B - HNĚVKOVICE 4:1 (2:1), hráno 14.4.20181 ve Světlé, rozhodčí Ondráček

SESTAVA:  J.Rajdl st. - M.Večeřa (66. Z.Rajdl), O.Šťastný, V.Mareš, J.Těšínský - J.Vošický, P.Rajdl, J.Šťastný, L.Vavrla - M.Nulíček, M.Pajer

Branka: 35. L.Vavrla

Do Světlé s námi neodcestovali čtyři omluvení, kteří byli přítomni na minulé derby s Kožlím, těsně před zápasem přibyl na naši širokou marodku i brankář M.Peroutka, jeho náhradník J.Rajdl st. však nezklamal. Hned z první domácí šance poslal Světlou do vedení dorážkou hokejista Kořínek -- 1:0. V prvních dvaceti minutách jsme byli pod tlakem Světlé, jen díky našemu brankáři, který chytil jisté dva góly jsme se drželi ve hře. Až ve dvacáté minutě měli Hněvkovice první střelu na branku. Od té doby byli hosté přece jen v ofenzívě nebezpečnější. Ve 35. minutě se povedlo vyrovnat, po pěkném uvolnění od J.Šťastného si naběhl z levé strany do vápna LUKÁŠ VAVRLA a svou střelou po zemi nedal brankáři Světlé šanci -- 1:1. O chvíli později mohlo být ještě lépe. Zhruba ve 40. minutě po našem rohovém kopu tvrdě střílel J.Těšínský, jeho střela však těsně minula tyč. Světlá se opírala v útoku o své vysoké a nepříjemné duo Dibelka - Šmíd a ve 42. minutě po našem faulu ve středu hřiště následoval nákop na Dibelku, který si odstavil našeho beka a zamířil před poločasem přesně -- 2:1. V poslední minutě první půle utekl po levé straně M.Nulíček, ale nadějná možnost skončila střelou do brankáře.

Ještě na začátku druhé půle Hněvkováci trochu zlobili, v prvních deseti minutách se jim však vyrovnat po nadějných závarech nepovedlo. V 58. minutě však po chybě ve středu hřiště zaútočili světelští a na konci celé akce byl Dibelka -- 3:1. Od té doby měla Světlá již hru pod kontrolou a do ničeho vážnějšího hněvkovické nepustila. Krásný fotbalový areál ve Světlé viděl ještě jednu branku v závěru, po úniku z levé strany a centru na střed penalty rozvlnil počtvrté naší síť neobsazený Šmíd -- 4:1. Na zvrat už naše mužstvo nemělo síly, někteří z hráčů dohrávali i se sebezapřením a zaslouží za to poděkování. Ve Světlé tak oranžovočerní sehráli asi nejméně povedené utkání soutěžního jara a body tak berou zaslouženě domácí. Věříme však, že se naši hráči dokáží prosadit i s podporou fanoušků  v následujícím domácím utkání, kdy v neděli 22.4. hostíme od 16 h Dlouhou Ves...body už jsou potřeba (zr).

14. Keřkov 15 0 6 9 11:36 6 0 0

_____________________________________________________________________________________________________

STARŠÍ ŽÁCI:  HNĚVKOVICE - LEDEČ NAD SÁZAVOU 1:4 (0:0), hráno 15.4.2018 v Hněvkovicích, rozhodčí Volenec

Naši drželi dlouho s favoritem krok, nakonec však díky lepšímu závěru soupeře podlehli. Pochvala všem za týmový výkon.

V sobotu míří naši mladí do Záboří n. Labem, začátek sobotního utkání ve 14,30 h.

Zruč - Záboří 9:2

Nové Dvory - Čáslav C 3:4

Uhl. Janovice - Malešov 5:0