PROGRAM NA 17. TÝDEN:

MUŽI: 27.4.2018 od 18,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

28.4.2018 od 16 h -- H.BROD C - HNĚVKOVICE, odjezd ve 14,30 h

STARŠÍ ŽÁCI:  29.4.2018 od 10,30 h -- HNĚVKOVICE - ČÁSLAV C, mistrovské utkání

PŘÍPRAVKA: 25.4.2018 od 17 h -- ZRUČ - HNĚVKOVICE, přátelské utkání, odjezd v 16,15 h od ´´Kříže´´ (křižovatky) v HN

MINIPŘÍPRAVKA: 28-29.4.2018 -- trénink, fotbalové hřiště, bude upřesněno

___________________________________________________________________________________________________

18. KOLO -- HNĚVKOVICE - DLOUHÁ VES 1:3 (0:2), hráno 22.4.2018 v Hněvkovicích, rozhodčí Beránek

SESTAVA:  M.Peroutka - P.Končel, V.Mareš, P.Rajdl, J.Těšínský - J.Rajdl ml., O.Šťastný, J.Šťastný (80. M.Večeřa), L.Vavrla (64. Z.Rajdl) - J.Vošický (80. M.Nulíček), M.Pajer, připraven J.Rajdl st.

Branka: 48. J.Šťastný

V dalším kole jsme potřebovali doma bodovat, ale utkání se Hněvkovákům vůbec nepovedlo. Hned z první střely na branku jsme inkasovali, když dlouhý aut soupeře se po prohraném souboji odrazil k volnému Cibulkovi, jenž zblízka otevřel skóre ve 3. minutě -- 0:1. Hosté byli fyzicky a silově zdatnější a zcela ovládli hru v prvním poločase. Naše první střela přišla až ve 20. minutě. Ve 27. inkasovali hněvkovičtí podruhé, když střelu soupeře neudržel náš brankář chytající se sebezapřením dvou lehkých zraněních a hostující Svoboda měl úlohu lehkou -- 0:2. My jsme se první branky dočkali ve 32. minutě, to se trefil J.Rajdl ml., ale branka nebyla pro odmávání ofsajdu uznána. Z našeho pohledu těžko soudit, měli jsme situaci na druhé straně a nepřehlednou. To bylo z prvního poločasu vše zajímavé.

Na začátku druhého poločasu se snažili oranžovočerní s výsledkem něco udělat. Vyústěním mírného tlaku byla akce po levé straně, na konci všeho byla příhra M.Pajera na JIRKU ŠŤASTNÉHO, který si potáhl míč po vápně a povedenou střelou snížil -- 1:2. Následovala desetiminutovka v režii Hněvkovic, ale bohužel se vyrovnání neurodilo. Naopak to byli hosté, kteří v 66. minutě využili trestného kopu a nedůraz hněvkovických trestal opět Cibulka -- 1:3. Poté jsme již byli bezzubí, bez chuti a nápadu, zápas tak skončil zaslouženou výhrou Dlouhé Vsi. V závěru nastoupili i další lehce zranění do utkání, ale korigovat se nám již nepovedlo. Z nedávno dlouho nedobytného domácího hřiště si v poslední době bohužel soupeři vozí jeden bod za druhým...

Po čtyřech jarních kolech mají na svém kontě Hněvkováci jednu velkou bodovou nulu a v příští kole míříme na hřiště suverénního H.Brodu C, kde hrajeme v sobotu od 16 h. Následují dvě důležitá domácí utkání, nejprve 1.5. s Keřkovem a pak ve změněném termínu - 5.5. s Lipnicí. Oba začátky jsou od 16,30 h. (ZR)

14. Keřkov 16 0 6 10 13:39 6 0 0

STARŠÍ ŽÁCI: ZÁBOŘÍ NAD LABEM - HNĚVKOVICE 2:3 (1:2), hráno 21.4.2018 v Záboří, rozhodčí Volenec

Svou první jarní výhru mohli oslavit naši starší žáci, když vydolovali tři body na hřišti posledního Záboří nad Labem.

Čáslav C - Zruč 12:1

Ledeč - Tupadly 4:1

Malešov - Nové Dvory 2:4