MUŽI: 1.5.2018 od 16:30 h -- HNĚVKOVICE - KEŘKOV

5.5.2018 od 16:30 h -- HNĚVKOVICE - LIPNICE

STARŠÍ ŽÁCI: 2.5. od 17:00 h -- trénink, Ledeč nad Sázavou, fotbalový stadion

6.5. od 10:30 h -- NOVÉ DVORY - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání

PŘÍPRAVKA A MINIPŘÍPRAVKA : 2.5. od 17:00 h -- společný trénink na fotbalovém hrišti v Hněvkoviích

19. KOLO -- H.BROD C - HNĚVKOVICE 8:0 (3:0), hráno 28.4. v H.Brodě, rozhodčí Loži

SESTAVA: M.Peroutka - P.Končel, O.Šťastný, P.Rajdl, J.Těšínský - J.Vošický, M.Pajer, J.Šťastný M.Večeřa, L.Vavrla (65. Z.Rajdl) - M.Nulíček

Do H.Brodu jsme dorazili opět značně nekompletní, posledním zraněným byl V.Mareš, který nenastoupí ani  v důležitém zápase s Keřkovem, třetina sestavy měla zdravotní potíže, proto se zaslouží hráčům poděkovat, že bojovali a utkání zcela nevzdali. Hned od úvodu si začali brodští vytvářet šance a jen díky našemu brankáři a špatné koncovce byl v úvodní půl stav jen o tři branky. Z nás se zastřeloval dvakrát J.Šťastný, nadějnou možnost měl i L.Vavrla, ale mnoho šancí měl především Brod, jak bylo zmíněno.

Na začátku druhé půle obdrželi hněvkovičtí dvě branky a poté následovala pasáž, ve které jsme měli i my několik brejků, avšak závěrečná fáze byla slabá. Nenudil se rozhodně náš brankář, když pak ještě patnáct minut před koncem odešel ze hřiště zraněný J.Šťastný, nasypali brodští další tři branky.

Nyní nás čekájí dva důležité zápasy, proti Keřkovu budou absentovat jisto jistě V.Mareš a J.Rajdl, v sobotním zápase s Lipnicí bychom měli alespoň jednoho z těchto hráčů využít. Pozitivem je začátek tréninku u dlouhodobě zraněných T.Gehera a M.Pipka, kteří nám doufejme v boji o záchranu soutěže v závěru pomohou.

Důležitý zápas s Keřkovem je na pořadu 1.5. od 16,30 h.

Přibyslav B - Okrouhlice 9:4

Šmolovy - Věžnice 1:1

Dlouhá Ves - Dolní Město 9:2

Kožlí - Víska 5:2

Světlá - Keřkov 4:1

Lipnice - G.Jeníkov 1:1