18. TÝDEN

publikováno 02.05.2018

PROGRAM NA 18.TÝDEN:

MUŽI: 5.5.2018 od 16:30 h -- HNĚVKOVICE - LIPNICE, sraz v 15:00 h

STARŠÍ ŽÁCI: 2.5.2018 od 16:00 h -- trénink, fotbalový stadion Ledeč nad Sázavou

6.5.2018 od 10:30 h -- MALEŠOV - HNĚVKOVICE

PŘÍPRAVKA A MINIPŘÍPRAVKA: 2.5.2018 od 17:00 h -- společný trénink, fotbalové hřiště

________________________________________________________________________________________________

13.KOLO (vložené) -- HNĚVKOVICE - KEŘKOV 2:4 (2:2), hráno 1.5.2018 v Hněvkovicích, rozhodčí Muzikář

Branky: 8. J.Těšínský, 28. M.Nulíček

SESTAVA: M.Peroutka - P.Končel (46. Z.Rajdl), O.Šťastný, P.Rajdl, M.Večeřa - L.Vavrla, M.Pajer, J.Šťastný (38. M.Rajdl), J.Těšínský - M.Nulíček, J.Vošický

Důležité utkání Hněvkováci nezvládli a připsali si šestou jarní prohru. Pokračuje scénář s dalšími zraněnými,  bohužel pro nás, je to horší a horší. Tentokrát kromě dlouhodobě zraněných chyběla znovu zimní posila V.Mareš, v ofenzívě jsme nemohli využít J.Rajdla.  První šanci měl po naší chybě Keřkov, ale jasnou gólovku Kuncovi chytil náš brankář. Naší první střelu vyslal v 6. minutě M.Nulíček, brankář soupeře jí vyrazil a dobíhající JIRKA TĚŠÍNSKÝ otevřel skóre 1:0. Vyrovnání přišlo brzy, Zvolánkova přesná příhra doprava  v 15. minutě na volného Sobotku, který zcela osamocen vyrovnal -- 1:1. Domácí si však vzali vedení zpět. Ve 28. minutě si naběhl na přesný centr M.Večeři náš útočník MICHAL NULÍČEK  a zblízka proměnil -- 2:1. Ve 40. minutě pro nás přišla špatná chvíle. Náš tvůrce hry J.Šťastný, hrající od zápasu s Kožlím po faulu jednoho z hostujících hráčů  toho zápasu s velkým sebezapřením, utrpěl zranění kolene a odstoupil. Bohužel to vypadá na dlouhou dobu bez fotbalu a po jeho odchodu se naše hra totálně sesypala. Ve 41. minutě vyrovnával po rohu Kunc - 2:2. O půli kvůli zranění střídal i P.Končel.

Ve druhé půli se na naši hru již nedalo dívat. Hráčům odskakoval míč, nikdo nebyl schopen na sebe vzít zodpovědnost, v útoku jsme byli zcela bezzubí a přetížená obrana dělala chyby. V 50. minutě si naběhl na centr Zvolánek a hlavou poslal Keřkov do vedení -- 2:3. My jsme měli ve druhé půli vpodstatě jen jednu pěknou střelu, kterou vyslal O.Šťastný a minula těsně břevno. V 72. minutě měli hosté brejk, který zakončil Pavlík zvláštní koncovkou, ale povedlo se -- 2:4. Následně ještě dvakrát zachraňovali na brankové čáře obránci a jednu šanci chytil soupeři brankář, náš nápor se nekonal, Keřkov si tak především díky druhé půli odváží všechny body a naše situace se záchranou v soutěži se hodně dramatizuje....Uvidíme, jak se nám podaří poslepovat sestavu na další utkání s Lipnicí, které hrajeme 5.5. od 16:30 h.

Věžnice - Kožlí 1:1

Golčův Jeníkov - Víska 6:0

Lipnice - H.Brod C 1:4

Šmolovy - Dlouhá Ves 1:2

Okrouhlice - D.Město 3:0

Světlá B - Přibyslav 1:1