publikováno 14.05.2018 (aktualizováno 18.05.2018)

PROGRAM NA 20. TÝDEN:

MUŽI:18.5. od 18:30 h -- trénink, fotbalové hřiště

20.5.od 16:30 h -- HNĚVKOVICE - PŘIBYSLAV B, mistrovské utkání, sraz v 15:00 h

STARŠÍ ŽÁCI: 18.5. od 16 - 17:45 h -- trénink, fotbalový stadion Ledeč nad Sázavou

20.5. od 10:15 h -- NOVÉ DVORY - HNĚVKOVICE -- !! ZMĚNA TERMÍNU!!

PŘÍPRAVKA: 17.5. od 17:00 h -- trénink, fotbalové hřiště

MINIPŘÍPRAVKA: 19.5. od 10:15 h -- trénink, fotbalové hřiště

21.KOLO -- ŠMOLOVY - HNĚVKOVICE 5:0 (2:0), hráno 13.5. ve Šmolovech, rozhodčí Lóži

SESTAVA: M.Peroutka - P.Končel, Z.Rajdl (66. M.Pipek), P.Rajdl, J.Těšínský - L.Vavrla (72. T.Geher), M.Večeřa, M.Pajer, O.Šťastný - J.Vošický, M.Nulíček

Šmolovy na utkání s námi nenastoupili kompletní, o tom že ani my se nenacházíme v ideální stavu asi netřeba psát dlouhé romány. Utkání bylo v první čtvrtině opticky vyrovnané, jenže naše bolest posledních zápasů - útočná hra - pokračovala v téměř nečinné fázi i ve Šmolovech. Bohužel ztráty našich útočných es v posledních měsících se projevují více než se možná i čekalo. Obrana včetně brankáře dlouho držela vyrovnaný stav, M.Peroutka se zhruba v polovině poločasu navíc zranil a dochytal se sebezapřením. Až ve 36. minutě šli Šmolovy do vedení. To když se po sérii rohů dostal k míči bývalý hokejový juniorský reprezentant V.Vaněček (v současné době působící v zámořské AHL)  a střelou z hranice z vápna otevřel skóre -- 1:0. Do poločasu ještě přišel asi rozhodující moment zápasu, ve 43. minutě zbytečná ztráta míče na naší levé straně po útočné akci a rychlý brejk domácích, když jejich hráč prošel přes tři nedůrazné oranžovočerné až k zakončení, které se štěstím  proměnil -- 2:0.

Ve druhém poločase přišla další lehká zranění Hněvkováků  a ti již fyzicky na svého soupeře nestačili. Výsledkem byly další tři branky a ještě několik vychytaných příležitostí naším brankářem. Jak již bylo zmíněno výše, směrem dopředu jsme totálně mizerní a přetížená defenzíva inkasuje z akcí soupeře. Bohužel se jeví návrat zraněných hráčů prozatím v nedohlednu, přesto hráči po zápase vyjádřili přání soutěž zachránit. Jestli se jim to povede se ukáže v posledních pěti kolech soutěže.

V sobotu proběhla brigáda pro Zemko Kožlí, velké poděkování za účast O.Šťastnému, P.Fousovi, J.Rajdlovi ml., P.Končelovi, L.Vavrlovi, J.Vošickému a všem přítomným členům starších žáků a starší přípravky. Zároveň díky za přípravu čarodějnic na hřišti M.Peroutkovi, P.Končelovi, O.Šťastnému, M.Nulíčkovi, M.Večeřovi a nečlenovi oddílu R.Škrabalovi.

V tabulce, která není kvůli nedořešené kontumaci úplná jsme klesli již na předposlední místo.

V příštím zápase hostíme v neděli 20.5. od 16,30 h na domácí půdě Přibyslav B.  (ZR)

Lipnice - Dolní Město 0:0 a nedohráno - kvůli neoprávněnému startu hráče Lipnice (který nastoupil i v utkání v Hněvkovicích - a asi nejen zde) se bude zápasem zabývat STK.

H.Brod C - Keřkov 3:1

Přibyslav B - G.Jeníkov 1:3

Dlouhá Ves - Víska 3:0

Věžnice - Okrouhlice 1:2

Světlá B - Kožlí 3:3

_________________________________________________________________________________________________

STARŠÍ ŽÁCI: HNĚVKOVICE - UHLÍŘSKÉ JANOVICE 5:1, hráno 13.5. v Hněvkovicích

Naši žáci se sešli v kompletní sestavě a na domácí půdě vysoko vyhráli. V příští kole míříme do Nových Dvorů, začátek 20.5. od 10:15 h - změna oproti původnímu rozpisu.

Zruč - Nové Dvory 4:3

Ledeč - Čáslav C 1:4

Tupadly - Malešov 4:1