MUŽI: 25.5.2018 od 18,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

27.5.2018 od 15,00 h -- VĚŽNICE - HNĚVKOVICE, odjezd ve 13,15 h

STARŠÍ ŽÁCI: 21.5.2018 od 16 h -- trénink, fotbalové hřiště Ledeč nad Sázavou

23.5.2018 od 16 h -- trénink, fotbalové hřiště Ledeč nad Sázavou

27.5.2018 od 10,30 h -- HNĚVKOVICE - ZRUČ NAD SÁZAVOU, mistrovské utkání

PŘÍPRAVKA: 23.5.2018 od 17,00 h -- HNĚVKOVICE - DOLNÍ KRALOVICE, přátelské utkání, sraz v 16,15 h

MINIPŘÍPRAVKA: 26.5.2018 od 10,15 h - 11,00 h  -- trénink, fotbalové hřiště

MUŽI: 22. KOLO -- HNĚVKOVICE - PŘIBYSLAV B 1:4 (0:0), hráno 20.5. v Hněvkovicích, rozhodčí Vojtíšek

SESTAVA: M.Peroutka - M.Večeřa (64. M.Pipek), O.Šťastný, V.Mareš, P.Končel - M.Pajer, T.Geher (64. J.Vošický), P.Rajdl, J.Těšínský - M.Nulíček (76. Z.Rajdl), J.Rajdl ml.

Branka: 90. O.Šťastný

Na utkání s Přibyslaví se sešla celkem solidní sestava, kromě dlouhodobě zraněných chyběl jen lehce zraněný L.Vavrla a M.Rajdl. V první půli zahráli oranžovočerní pěkné utkání, chybělo však gólové vyústění snahy. První šanci měla Přibyslav, ale poté se dvěma střelami v první desetiminutovce ukázali i domácí. Hru dobře tvořil v první půli T.Geher, hrálo se po krajích a vidět byly i naše útočné snahy, kdy především J.Rajdl ml. dělal v obraně soupeře rozruch....jenže nám to tam prostě nepadlo... Na obou stranách se neujalo ani několik závarů, a tak se šlo do kabin po zaslouženém remízovém stavu. Hráči si za první půli zasloužili určitě pochvalu, byla vidět snaha a chuť.

Rozhodnutí přinesl první gól, na něj nahrál nechtěně kanonýrovi Kalendovi jeden z Hněvkovických a hostující hráč poslal v 50. minutě Přibyslav do vedení -- 0:1. Branka s oranžovočernými otřásla a již nebyli tak nebezpeční, jako v první půli. Druhá část nebyla tak pohledná z obou stran, šance měli hosté, ale jejich hráči neměli naštěstí pro nás dlouho seřízená mířidla. Hněvkováci za druhou půli vyslali jen jedinou střelu na bránu. Když dal v 75. minutě po dalším našem nešťastném ´´nahrání´´ soupeři druhou branku znovu Kalenda, bylo o vítězi rozhodnuto -- 0:2. Následně střídal náš další zraněný hráč M.Nulíček a směrem dopředu to byla  již poté jen křeč. Naopak hosté využili malátnosti oranžovočerných a lehce se dostali k dalším dvěma brankám. V 90. minutě předvedli hněvkovičtí nejhezčí akci druhé půle, kdy si na kolmici naběhl P.Rajdl, šel sám na branku a byl před vápnem faulován. Po žluté kartě hráči Přibyslavi jsme zahrávali trestný kop, z něhož ONDŘEJ ŠŤASTNÝ zaznamenal po dlouhých 330 minutách branku Hněvkovic.

Vzhledem k nepřekvapivé výhře Keřkova nad Lipnicí se dostáváme až na samé dno soutěže...zaslouženě, bez bodů se posunovat nedá, doufejme však, že hráči v posledních kolech především zodpovědně přistoupí k tréninku a o záchranu v soutěži se ještě poperou....zbývají již jen čtyři kola, kvůli nekompletnímu kádru a ´´dece´´ to však bude hodně těžké. Známe již prvního účastníka okresního přeboru, stane se jím po vítězství ve 3. třídě mužstvo Ledče B.

V tom příštím míříme do Věžnice, začátek nedělního utkání je v 15.00 hodin.

STARŠÍ ŽÁCI: NOVÉ DVORY - HNĚVKOVICE 4:3

Naši žáci dostali v Nových Dvorech poslední branku v závěru utkání. V posledním zápase hostíme doma 27.5. od 10,30 h Zruč nad Sázavou.

9. Záboří n.L. 14 0 1 13 15:71 1 0 0

_____________________________________________________________________________________________________

PŘÍPRAVKA: HNĚVKOVICE - DOLNÍ KRALOVICE 0:9 (0:5), penalty 8:8, hráno 23.5.v Hněvkovicích, rozhodčí Zd. Rajdl

SESTAVA: Máťa Šťastný - Štěpán Malimánek, Kryštof Malimánek, Tomáš Kubista, Tomáš Fanta, Tomáš Pajer - Veronika Varlová, Denča Pajerová, Bára Fousová, Lukáš Olišar, Kryštof Liška - Jakub Lisičan, Kája Lisičanová, Toník Vrána, Tomáš Pátek, Matyáš Vrána, chyběl nemocný Jáchym Pytlík

Naše nově se tvořící mladší přípravka a minipřípravka  doplněná o 3 hráče věkově patřící do starší přípravky nastoupila proti věkově podobně starým sportovcům z nedalekého městečka, kteří již mají za sebou více turnajů a zkušeností. I přes enormní snahu :-) se nám nepovedlo vstřelit branku, což byl jeden z cílů našich mladíků...hosté kromě výborných brankářů působili sehraněji a po zásluze naše borce porazili. Více se dařilo v penaltovém rozstřelu, kdy zůstal stav nerozhodný. Děkujeme našemu soupeři za sehraní utkání, našim hráčům a hráčkám za snahu a rodičům poděkování, že jsme se sešli téměř v kompletní sestavě....snad se budou naši borci zlepšovat ...(ZR)