MUŽI: 15.6.2018 od 18,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

16.6.2018 od 16,30 h -- DOLNÍ MĚSTO - HNĚVKOVICE, odjezd v 15,20 h

STARŠÍ ŽÁCI: 11. a 13.6. od 16 h -- trénink, fotbalový stadion Ledeč nad Sázavou

PŘÍPRAVKA: 12.6. od 17 - 18,15 h -- trénink, fotbalové hřiště

13.6. od 17 h -- DOLNÍ KRALOVICE - HNĚVKOVICE, přátelské utkání, odjezd v 16,15 h

MINIPŘÍPRAVKA: 16.6.2018 od 10,15 - 11 h -- trénink, fotbalové hřiště

_______________________________________________________________________________________________

25. KOLO - HNĚVKOVICE - OKROUHLICE 1:5 (0:1), hráno 10.6.2018 v Hněvkovicích, rozhodčí Lóži

SESTAVA: J.Rajdl st. - M.Večeřa (69. Z.Rajdl), V.Mareš, M.Nulíček, J.Těšínský - O.Šťastný, T.Geher, P.Rajdl, P.Končel, M.Pajer - M.Pipek (73. J.Vavrla)

Hněvkovice sestupují po roce zpět do 3. třídy. Úvod utkání nám nevyšel, v 10. minutě dostal mezi naše stopery míč Prášek a rychlým sprintem se dostal až před brankáře a přesně zakončil -- 0:1. Hra byla v první půli vyrovnaná, naši hráči se snažili, po několika kombinacích svého soupeře přečíslovali, ale v koncovce se nám nevedlo. U hostů zlobila nejvíce dvojice Beránek - Prášek. Do poločasu jsme se skórem nic neudělali, hrálo se utkání, ve kterém byl rozhodčí pánem na hřišti a měl vše pevně pod kontrolou. Hněvkovičtí si v první půli dokázali, že i s týmem ze středu tabulky mohou hrát vyrovnanou partii.

Úvod druhé půle se nesl ve znamení velkého tlaku Hněvkovic, naši hráči si vypracovali tři velké možnosti, z nichž však ani ta největší - O.Šťastného -  brankou neskončila. Dočkali jsme se v 50. minutě. Zasloužené vyrovnání trefil obstřelem brankáře MICHAL PIPEK, gól ještě jistil dobíhající P.Rajdl -- 1:1. Jenže vedení netrvalo dlouho, hosté z první akce ve druhé půli vedli - chytrý aut se dostal až k P. Beránkovi, který zcela volný zamířil přesně v 54. minutě -- 1:2. Oranožovočerní nechtěli dát svou kůži lacino, vytvořili si další šance, ale koncovka stejně jako v předchozích zápasech nepatřila k pozitivním věcem. A tak trestali opět hosté, na roh si naběhl M.Beránek a utěšenou hlavičkou do šibenice vpodstatě rozhodl -- 1:3. I přes naši snahu se nám snížit nepovedlo, naopak rychlé dva brejky hostů zakončoval Prášek a upravil na pro nás trochu krutý rozdíl -- 1:5. V zápase byly pasáže, ve kterých naši hráči svého soupeře přehrávali, ale nepovedlo se nám bohužel brankově převážit misky vah na naší stranu. Po roční zkušenosti tak opouštíme nejvyšší okresní soutěž, po celkem solidním podzimu jsme se na jaře sesypali jak domeček z karet, bohužel se nám nepovedlo žádným způsobem nahradit rozdílové hráče, potýkali jsme se s marodkou a tím pádem i slabou docházkou, sestup je pro většinu týmu zklamáním. Po třech letech, kdy jsme přepisovali historii oddílu se letošek vůbec nepovedl.  V podzimní části se budeme snažit zmobilizovat síly a pokusit se navrátit do Hněvkovic znovu fotbalovou radost.O tom jak bude vypadat kádr se rozhodne v nejbližších dnech. V červnu budou mít možnost shlédnout naši diváci (pravděpodobně poprvé v historii) mezinárodní utkání, 23.6. od 17 h nastoupíme proti maďarskému Teskándu, hrající čtvrtou nejvyšší soutěž své země.

V posledním kole jedeme do Dolního Města, začátek sobotního utkání je v 16,30 h.  O postupujícím je v okresním přeboru rozhodnuto, sestupovat pravděpodobně budou dvě mužstva (berte to jako mou neoficiální informaci), ohrožená je Lipnice a Keřkov, přičemž druhý jmenovaný tým má lepší los a utkání doma před sebou. (ZR)

Věžnice - Keřkov 2:0

Šmolovy - Kožlí 2:1

Přibyslav B - Víska 8:0

Lipnice - Světlá B 0:5

Golčův Jeníkov - Dolní Město 2:0

H.Brod C - Dlouhá Ves 4:5