Úvod » Sezona 2017/2018

PROGRAM NA 25. TÝDEN

publikováno 18.06.2018 (aktualizováno 21.06.2018)

PROGRAM NA 25. TÝDEN:

MUŽI:  23.6. od 17 h -- HNĚVKOVICE - TESKÁND - mezinárodní přátelské utkání, sraz v 15 h

PŘÍPRAVKA: 19.6.2018 od 17 h - 18,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

20.6.2018 od 17 h -- LEŠTINA - HNĚVKOVICE, přátelské utkání, odjezd v 16,15 h od zastávky

MINIPŘÍPRAVKA: 21.6.2018 od 17,15 - 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

________________________________________________________________________________________

MUŽI: 26. KOLO -- DOLNÍ MĚSTO - HNĚVKOVICE 6:1 (3:1), hráno 16.6. v Dolním Městě, rozhodčí Niederle

SESTAVA: J.Rajdl (65. J.Vošický) - P.Končel, V.Mareš, M.Nulíček, J.Těšínský - O.Šťastný, M.Večeřa, T.Geher, P.Rajdl, L.Vavrla - M.Pipek

Branka: 42. M.Pipek

Poslední utkání neúspěšné sezóny mužů nás svedlo do krásného sportovního areálu v Dolním Městě. Jako tradičně ne zcela kompletní sestava...Úvod zápasu zastihl naše hráče v nedbalkách a hned v první desetiminutovce jsme dvakrát inkasovali. V 5. minutě utekl po levé straně jeden z domácích, jeho centr odrazil náš brankář na nohy jednoho z vracejících se hněvkovických obránců....výsledkem byla první branka -- 1:0. O dvě minuty tečoval Pojezdný centr z pravé strany -- 2:0. Domácí poté polevili a oranžovočerní začali hrát zhruba od 20. minuty sympatický fotbal. Dolní Město bylo pod naším tlakem, v cca 25. minutě jsme dali první branku O.Šťastným, ta však nebyla uznána pro odmávaný ofsajd. Stejný hráč o pět minut později našel ve velké šanci P.Rajdla, ale náš hráč velkou šanci z blízkosti neproměnil. Ze druhé branky jsme se radovali zhruba ve 30. minutě, to když zprava nahrával znovu O.Šťastný, hráč D.Města si dal vlastní gól, ten však nebyl opět uznán pro ofsajd...Dolní Město mělo v první půli ještě zhruba 2 - 3 nepřesné střely. Hněvkováci byli logicky neuznáním branek lehce podrážděni, přesto se dočkali zaslouženého snížení, díky svému důrazu se prosadil ve 42. minutě MICHAL PIPEK -- 2:1. Jenže...místo poklidného dohrání první půle zapomněla naše obrana na rychlíka Tichého, který využil ve 44. minutě svého brejku a po jeho střele a odrazu od tyče to bylo opět o dvě branky -- 3:1.

Prvních patnáct minut druhé půle to bylo ještě opticky mírně navrch pro nás...ale ve finální fázi se nám nedařilo ničím překvapit organizované domácí. V 65. minutě se zranil náš brankář a do branky musel hráč z pole - M.Nulíček. Ten si připsal brzy dva úspěšné zákroky, ale když ho v 77. minutě překonal zkušený Krupička, zhasly naše poslední naděje...Do konce zápasu ještě rezignovaní oranžovočení inkasovali dvakrát, a to z kopaček Tichého a Doležala. Loučení s okresním přeborem nedopadlo nejlépe a synonymovalo tak s celou jarní částí, která se nám hrubě nevyvedla...bohužel neporučíme ani paní Štěstěně, která nás trápí dlouhodobě a ani těm, kteří nás nechali na holičkách....V podzimní části s námi již nebudou kabinu sdílet dle původní domluvy Vašek Mareš, na vlastní žádost odchází do ambiciózního SK Kožlí Tomáš Geher. Oběma hráčům děkujeme za služby v našem oddíle. Na posílení mužstva pro novou sezónu usilovně pracujeme :-)

Hněvkovákům sezóna nekončí, první mezistátní přátelské utkání budou moci shlédnout naši diváci na našem hřišti tuto sobotu od 17h, kdy naším soupeřem budou fotbalisté poloprofesionálního maďarského týmu z  Teskándu Začátek utkání je v 17 h (ZR).