PŘÍPRAVKA:

Naše mužstvo starší a mladší přípravky se představilo 20.6. v Leštině:

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: LEŠTINA - HNĚVKOVICE 12:1, branka Tom Kubista

Sestava: Lukáš Olišar - Denisa Pajerová, Tom Kubista, Kryštof Malimánek, Štěpán Malimánek, Kryštof Liška, Vanessa, Veronika Cihlářová

Proti zkušenějšímu soupeři vydrželi naši jen poločas, ve druhé půli už se projevila síla a zkušenost domácích. Na penalty jsme byli vyrovnanějším soupeřem....v utkání chyběly velké opory Jáchym Pytlík a Tom Fanta, s nimi bychom byli ještě silnějším soupeřem :--).

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: LEŠTINA - HNĚVKOVICE 3:1 (2:0), branka Kuba Lisičan

Sestava: Matěj Šťastný - Kuba Lisičan, Kuba Pajer, Matyáš Vrána, Toník Vrána - Kája Lisičanová, Tom Pátek

Mladší přípravka byla od začátku lepší svého soupeře, vytvářela si i možnosti, bohužel v první půli jsme inkasovali dvakrát. Ve druhé půli jsme přidali břevno a tyčku a díky skvělým zákrokům domácí brankářky se naši borci nemohli dlouho prosadit. V poslední minutě zápasu dal branku Kuba Lisičan. V nastaveném čase přidala Leština rozhodující branku, na penalty byl zápas nerozhodný, naši reprezentanti zaslouží absolutorium.