publikováno 26.06.2018 (aktualizováno 14.07.2018)

PROGRAM NA 28. TÝDEN:

13.7.2018 od 18 h -- trénink, muži

_______________________________________________________________________________________________

MEZINÁR. PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ -- HNĚVKOVICE - TESKÁND (HU) 1:9 (1:4), hráno 23.6. v Hněvkovicích, rozh.Muzikář

Branka: M.Pipek

SESTAVY:

HNĚVKOVICE:  R.Veleta - J.Těšínský, M.Nulíček, Z.Rajdl, M.Večeřa - M.Pajer, T.Geher, P.Rajdl, P.Končel, O.Šťastný - M.Pipek -- I.Rudenco, D.Popek, M.Rajdl, L.Vácha, J.Urban, M.Červený

TESKÁND:  Bogár Dániel, Boronyák Tamás, Bucsics Tamás, Deák Ádám, Horváth Marcell, Orbán Dániel, Czigány Ádám, Gulyás Bálint, Kiss Patrik Márk, Major Jenő, Málics Marcell, Pergel Dávid , Standi Dániel, Szekér Barnabás Szekeres Ferenc, Toplak Balázs, Zsuppán Krisztián, Pergel Attila, Czömpöl Rajmund, Balogh Arnold,  Bogár István, Fábián István, Palkó Tibor, Sipos László, Megyesi János, Maser Ralf, Tóth Bálint, Tóth Bertold, Vincze  Ferenc, Vincze Marcell (včetně realizačního týmu)

Poprvé v historii mohl náš fotbalový areál zažít mezistátní utkání s maďarskými poloprofesionály. Na výpomoc nám pomohlo několik hráčů z okolí, hosté byli na hřišti od počátku dle očekávání technicky lepší a vytvářeli si od úvodu šance. Naši hráči se drželi jen v první třetině zápasu, zhruba v polovině poločasu snižoval na 1:2 z naší strany střelou k tyči MICHAL PIPEK. V závěru poločasu hosté přidali další dvě branky. Ve druhé půli to už bylo zcela jednoznačné a i přes velkou snahu našeho nejlepšího hráče - brankáře R. Velety - jsme postupně inkasovali dalších několik branek....Po utkání pokračovala naše družba dalším ´´zápasem´´ mimo hřiště, ve kterém jsme byli svému soupeři zdatnějším protivníkem :-). Vydařená akce tak nakonec skončila spokojeností na všech stranách.

Nyní si dají hněvkovičtí muži pár dnů volna a o víkendu 14-15.7. se sejdou k prvnímu tréninku na nadcházející sezónu. 3. třída projde do nové sezóny velkými změnami, tuto soutěž opouští první dva týmy - Ledeč B a Nová Ves u Světlé - naopak jí kromě Věžnice B, Kamenné Lhoty a Leštiny B (sestupujících) opouští i na vlastní žádost přesunu do 4. třídy Chotěboř C. Nově budou kromě nás hrát tuto soutěž i sestupující Keřkov. Z nejnižších soutěží se posouvají Mírovka B a po odřeknutí několika jiných týmů také Jeřišno, Maleč a Libice nad Doubravou....Program bude znám již od příštího víkendu, losovací aktiv proběhne 13.7. v H.Brodě.

Naše mládež ukončila také sezónu a o začátku tréninků se rozhodne během měsíce srpna.

Co nás čeká v příštím ročníku?

Muži, jak zde bylo napsáno již dříve budou hrát 3. třídu, kde se můžeme těšit na soupeře z větší vzdálenosti havlíčkobrodského okresu. Někteří dorostenci a starší žáci budou moci působit v rámci sdruženého startu ve společném družstvu s Ledčí nad Sázavou a můžeme se na ně případně i těšit na zápasech na našem hřišti. Nově vstoupí do soutěží naše přípravka, společné družstvo starších a mladších bude jezdit na turnaje po Havlíčkobrodsku. Minipřípravka se bude v tomto fotbalovém kalendářním  roce ještě především připravovat na svou budoucnost v oranžovočeném dresu. Mládež se budeme snažit rozšiřovat co nejvíce to bude možné.   (ZR)