PROGRAM NA 33. TÝDEN

publikováno 13.08.2018 (aktualizováno 18.08.2018)

PROGRAM NA 33. TÝDEN:

MUŽI: 17.8.2018 od 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

19.8.2018 od 16,30 h -- MÍROVKA B - HNĚVKOVICE, odjezd ve 14:45 h, sraz ve 14:35 h

1. KOLO -- HNĚVKOVICE - HABRY B 3:2 (2:2), hráno 12.8.2018 v Hněvkovicích, rozhodčí Kutil

Sestava:  A. Procházka - M.Pajer, S. Votoček (65. Z.Rajdl), P.Rajdl, O.Šťastný - M.Nulíček (80. J.Vošický), M.Maška, P.Končel (85. J.Těšínský), L.Vavrla (46. M.Fanta) - M.Večeřa (55. J.Chyba) - M.Pipek

Branky: 15. M.Večeřa, 28. M.Pipek, 62. J.Chyba

Po roce se do Hněvkovic opět vrátila 3. třída a oranžovočerní prvním kolem zahájili výhrou. Soupeřem byl tým, který by měl působit v horní části tabulky, Habry B měli ve svém týmu několik hráčů, kteří prošli krajskými soutěžemi. V úvodu měli Hněvkováci mírný tlak,  který vyústil ve vedoucí branku. V 15. minutě jí dal z trestného kopu MARTIN VEČEŘA -- 1:0. Jenže hosté brzy vyrovnali, po rychlém brejku vyrovnával v 18. minutě ještě nedávno hokejový obránce H.Brodu J. Lacina -- 1:1. O chvíli později chybovali hněvkovičtí v defenzívě a po pěkné akci soupeř otočil skóre, autorem branky byl zkušený Zunt -- 1:2. Vedení netrvalo hostům dlouho, ve 28. minutě po nákopu z obrany se díky svému důrazu prosadil MICHAL PIPEK -- 2:2, který přehlavičkoval obránce soupeře a po individuální akci chladnokrevně zakončil. Do konce poločasu si vytvořili domácí několik šancí, dvakrát mířil vedle M.Maška, několikrát se bil do šancí i M.Pipek, ale ani nadějně vypadací jiné naše možnosti se nezadařilo využít.

V úvodu druhé půle se hra odehrávala především mezi šestnáctkami. Hněvkovičtí trenéři lehce promíchali útočící sestavu a vyplatilo se. Nejprve jsme měli velkou šanci z rohu, kterou naši hráči nezužitkovali. Po dalším rohovém kopu v 62. minutě centroval S.Votoček a po teči jednoho z hráčů skončil míč na tyči od níž se odrazil na hlavu JAKUBA CHYBY, který již neměl problém zamířit do poloodkryté branky -- 3:2. Následně si obě mužstva vytvořila dvě velké šance, nejprve se hosté krátce po naší vedoucí brance řítili dva na našeho brankáře A.Procházku, který výborně nahradil zraněného M.Peroutku a dovolenkujícího J.Rajdla, ale stoprocentní příležitost zhatil nepřesně nahrávající útočník soupeře. V 75. minutě nás mohl poslat do trháku M.Pipek, ale ani on svou dobrou šanci bohužel neproměnil.  V závěru hosté drželi více míč na svých kopačkách, ale kromě několika centrů si žádnou vážnější příležitost nevypracovali. A tak jsme se zase konečně od konce loňského října radovali z domácí soutěžní výhry, náš soupeř si za svůj výkon na našem tvrdém hřišti zaslouží pochvalu, byl nám vyrovnaným sokem.

V příštím kole míříme do Mírovky, kde se s rezervou nováčka soutěže utkáme v neděli od 16,30 h.