MUŽI : 24.8.od 16.30 h -- příprava slavností, sraz na fotbalovém hřišti

25.8. od 16.00 h -- HNĚVKOVICE - H.BOROVÁ B, sraz ve 14.40 h, mistrovské utkání

STARŠÍ ŽÁCI:

Sdružené družstvo s Ledčí: 25.8. od 10 h -- Ledeč/Hněvkovice - Šlapanov, hraje se v Ledči

________________________________________________________________________________________

2. KOLO -- MÍROVKA B - HNĚVKOVICE 5:0 (3:0), hráno 19.8. v Mírovce, rozhodčí Vojtíšek

SESTAVA: J.Rajdl - J.Těšínský (46. M.Peroutka), S.Votoček (10. L.Vavrla), P.Rajdl (67. Z.Rajdl), O.Šťastný - M.Nulíček (14. J.Vošický), M.Maška, P.Končel, M.Pajer (84. M.Červený)  - M.Večeřa - M.Pipek

Zápasy s Mírovkou se nám dlouhodobě nedaří a ani tentokrát to nebylo jinak, navíc jsme řešili několik absencí, k utkání neodcestovali omluvení J.Chyba, M.Fanta, J.Vavrla, těsně před utkáním se kvůli zranění omluvil i A. Procházka a během utkání přišly další ztráty. Již v 10. minutě odstoupil kvůli zranění nohy S.Votoček, o pět minut později zranění kolena ukončilo utkání M.Nulíčkovi. V prvních patnácti minutách měli dvě nepřesné střely domácí, kteří šli do vedení v 18. minutě, když po rohu tečoval do vlastní sítě jeden z hněvkovických centrovaný míč. Následně chytil dvě možnosti soupeře náš brankář a ve 30. minutě přišla i naše první střela, mimo tři tyče jí vyslal J.Těšínský, kterému však zanedlouho zraněné - zlomené - žebro znemožnilo dohrát zbytek zápasu a na dlouhou dobu se tak o něj budeme muset obejít.... Ve 38. minutě špatně odhlavičkoval náš záložník míč a zkušený střelec Velfl trefil přesně -- 2:0. A do poločasu bylo ještě hůře, to když trestný kop vyrazil J.Rajdl, ale neobsazený Burian neměl problém rozhodnout utkání již před půlí -- 3:0.

Prvních deset minut druhé půle patřilo nám, nutně přeskupená sestava si vytvořila tři nebezpečné závary, které však brankou neskončily. My jsme se poté dostávali těžko do hry, zápas našim hráčům nesedl a ještě jsme dvakrát inkasovali. Nejprve se trefil v 65. minutě Svítil -- 4:0, který měl opět mnoho času a prostoru. Poté odstoupil ještě další hráč, tentokráte P.Rajdl a do konce zápasu mohli diváci vidět ještě jeden pohledný moment. To si nejlepší hráč domácích Zacha připravil míč na rohu velkého vápna a krásně točenou střelou do šibenice rozveselil domácí popáté -- 5:0. V posledních sekundách zápasu jsme měli i velkou šanci my, to když šel sám na bránu L.Vavrla, toho bohužel vychytal brankář domácích. A tak jsme si v Mírovce uřízli pořádnou ostudu a vracíme se domů s vysokým debaklem. Nezbývá nám, než se omluvit všem fanouškům, kteří zamířili za našimi hráči do Mírovky a doufat, že o pouťové neděli hráči svůj výbuch napraví. Naším soupeřem bude v neděli od 16.00 h H.Borová B.

Libice - Keřkov 1:3

H.Borová B - Maleč 1:0

Rozsochatec B - Veselý Žďár 2:1

Habry B - Sobíňov 4:2

Šlapanov - Lípa B 2:0

Česká  Bělá - Jeřišno 4:1