MUŽI: 31.8.2018 od 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

2.9.2018 od 16 h -- MALEČ - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání, odjezd ve 14,15 h

PŘÍPRAVKA: 28.8.2018 od 17 - 18,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

31.8.2018 od 18 h - přivítání podzimní sezóny - opékání špekáčků na fotbal. hřišti

2.9.2018 od 9 h -- turnaj LEŠTINA, odjezd v 8 h

MINIPŘÍPRAVKA: 30.8.2018 od 17,15 h -- trénink, fotbalové hřiště

_______________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 3. KOLO -- HNĚVKOVICE - H.BOROVÁ B 0:1 (0:1), hráno v Hněvkovicích, rozhodčí Neuwirth

SESTAVA: J.Rajdl - P.Končel, S.Votoček (68. Z.Rajdl), P.Rajdl (72. L.Vavrla), O.Šťastný - M.Maška, M.Fanta, M.Večeřa (60. M.Peroutka), A.Procházka - J.Chyba (68. J.Vošický), M.Pipek

Do pouťového utkání jsme nastoupili bez zraněných z Mírovky - J.Těšínského a M.Nulíčka, u kterých to vypadá na delší pauzu a bez dovolenkujícího M.Pajera. V první půli se hrálo vyrovnané utkání, první zahrozili hosté, z našich hráčů si první střelu (a jednu z mála v zápase) na bránu připsal M.Večeřa v 16. minutě. Zkušený hostující útočník Provazník nejprve prověřil z trestného kopu našeho brankáře ve 20. minutě, J.Rajdl pěkným zákrokem zabránil gólu. Zhruba ve 28. minutě po našem faulu před vápnem si stejný hráč postavil míč znovu a z levé strany ze zhruba 22 metrů vymetl šibenici naší branky krásnou střelou -- 0:1. Pokračovala bojovná a vyrovnaná hra obou soupeřů. Naší největší šanci na vyrovnání měl ve 42. minutě M.Pipek, jenž šel po pěkné akci z boku sám na bránu, ale vychytal ho hostující Žák. Do kabin jsme tak odcházeli s jednogólovou ztrátou.

Ve druhé půli se hra Hněvkováků zlepšila. V prvních pěti minutách jsme měli několik neúspěšných závarů ve vápně. Hostující obrana však působila velmi jistým dojmem a konsolidovaně. Čas hrál postupně do not dobře takticky hrajícím hostům, kterým se nakonec povedla výhra ubojovat. Co naplat, že měli v poslední čtvrtině zápasu oranžovo-černí navrch. V závěru zápasu ještě zahrozili naši hráči dvakrát, ale celkem povedené střely P.Končela a  A.Procházky šly nad, těsně vedle mířila tvrdá střela O.Šťastného zhruba v půli druhého dějství.  A tak se naši diváci, kterých se sešel celkem slušný počet, pouťového bodového zisku nedočkali. A to  i přesto, že utkání by alespoň remíza slušela. Abychom ´´dodrželi´´ trend minulých zápasu, se zraněným kotníkem odkulkal ve druhé půli P.Rajdl a i jeho start je v dalších zápasech nejistý. Naopak novou posilou se stal bývalý hráč H.Brodu a Ledče Matěj Svoboda, kterého jsme získali díky vstřícnému kroku mateřského Slovanu H.Brod. Tabulka je po třech kolech vyrovnaná, my jí však uzavíráme téměř na samém konci. V příštích dvou venkovních zápasech by bylo dobré, aby naši hráči zabrali a přidali do ní nějaké body.

STARŠÍ ŽÁCI (sdružené mužstvo) Ledeč n. Sázavou/Hněvkovice - Šlapanov 21:1

První mistrovské utkání má za sebou  sdružené mužstvo starších žáků Ledče a Hněvkovic. Nováček této věkové kategorie ze Šlapanova „to odnesl“ a skóre se zastavilo na 21:1. Část utkání odehráli naši kluci v poli záměrně bez jednoho hráče. 9x se trefil loňský nejlepší střelec okresního přeboru Kutnohorska – Matěj Vágner, 5x Zdenda Lanc, z hněvkovických hráčů se blýskl dvěma góly Pavel Kafka, v brance jistil záda svým spoluhráčům Pája Janů.