MUŽI: 7.9.2018 od 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

8.9.2018 od 15 h -- JEŘIŠNO - HNĚVKOVICE, mistrovské utkání, odjezd ve 13,15 h

STARŠÍ ŽÁCI: 5.9.2018 od 17 h -- Úsobí - Ledeč /Hněvkovice

PŘÍPRAVKA: 4.9.2018 od 17 h - 18,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

9.9.2018 od 9 h -- turnaj v Hněvkovicích -  Hněvkovice, Věž, Sobíňov

MINIPŘÍPRAVKA: 6.9.2018 od 17,15 h

______________________________________________________________________________________________________

4. KOLO -- MALEČ - HNĚVKOVICE 7:1 (3:1), hráno 2.9.2018 v Malči, rozhodčí Kutil

SESTAVA: M.Peroutka - P.Končel, S.Votoček (65. L.Vavrla), M.Fanta, O.Šťastný - J.Vošický, M.Večeřa, A.Procházka (40. Z.Rajdl), M.Pipek, M.Svoboda - J.Chyba

K dlouhodobě zraněným J.Šťastnému, J.Těšínskému  s M.Nulíčkem přibyli po minulém zápase se zraněním P.Rajdl s M.Maškou, těsně před zápasem se ze zdravotních důvodů omluvil M.Pajer. Naopak po několika týdnech se do branky vrátil M.Peroutka, jehož náhradníkovi J.Rajdlovi je třeba za předvedenou ochotu poděkovat, nově se v sestavě objevil M.Svoboda. Několik hráčů muselo nastoupit i se sebezapřením, ale i tak, zápas v Malči byl totálně nepovedený. Neustálá zranění, absence a tím způsobená nestálost sestavy a měnění postů se bohužel projevuje. Hned v první desetiminutovce jsme dvakrát inkasovali. Poprvé v 6. minutě po rohovém kopu se dvakrát nepovedlo odvrátit míč a za vápnem přesnou střelou do šibenice otevřel skóre zápasu nejlepší hráč domácích Hruška -- 1:0. Ihned po inkasované brance Hněvkováci dvakrát na své půlce chybovali a v souboji tří hráčů na samotného brankáře zvýšil Martaus -- 2:0.  Poté si vytvořili dvě dobré možnosti hněvkovičtí hráči, nejprve střelu z trestného kopu M.Večeři vytěsnil na roh Buršík, po rohovém kopu hlavičkoval v dobré možnosti těsně vedle J.Chyba. Domácí se lépe pohybovali, hráli v první půli na rychlé brejky, které dělali našim hráčům problémy. Jeden z nich využil i ve 32. minutě Marek -- 3:0. Těsně před tím se do nadějné možnosti dostal A.Procházka, který se poté po pár minutách zranil a přišli jsme tak o dalšího hráče. Následně dala Maleč i čtvrtou branku, ta však nebyla uznána po ofsajdu Koláčka a několik brejků Maleč nedokončila úspěšně. V poslední minutě první půle jsme dostali možnost trestného kopu, který proměnil střelou k tyči MARTIN VEČEŘA -- 3:1.

Jestli jsme si mysleli, že nám vstřelený gól pomůže, byl to omyl. Ve druhé půli nám nefungovalo vůbec nic, hned po pár minutách bylo o výsledku rozhodnuto, když se zblízka prosadili nejprve Hruška, Tomášek a po hodině hry  si dal i jeden z hostů vlastní gól po centru Kotila -- 6:1. My jsme směrem dopředu vůbec nebezpeční nebyli a v silném dešti si s námi dělali domácí hráči co chtěli. Následně ještě v 68. minutě proměnil penaltu po faulu ve vápně bezpečně k tyči Tomášek -- 7:1. Další branka nebyla ještě domácím kvůli ofsajdu uznána, a tak jsme po hvizdu rozhodčího Kutila byli asi všichni rádi, že zápas skončil. Jak již bylo napsáno výše, nefungovalo nám vůbec nic a výše prohry byla ještě milosrdná. Úvod sezóny nám nevyšel, s hrozivým skórem se nacházíme po čtyřech kolech na předposledním místě.

V příštím kole míříme do Jeřišna, začátek sobotního zápasu netradičně v 15. hodin.

Starší přípravka: Leština - Hněvkovice 13:2

Sestava: L.Olišar - V.Klemanová, K.Malimánek, J.Pytlík, T.Kubista, V.Vavrlová, B.Fousová,

Branky: T.Kubista, J.Pytlík

Starší přípravka: Hněvkovice -Věž 0:9

Sestava: L.Olišar - V.Klemanová, K.Malimánek, J.Pytlík, T.Kubista, V.Vavrlová, B.Fousová, Š.Malimánek, J.Pajer, J.Lisičan, K.Lisičanová, M.Šťastný, A.Vrána

Oba zápasy starší přípravka prohrála, naše mužstvo bylo oslabené o D.Pajerovou, T.Fantu, T.Pátka a M.Vránu a sbírá ještě zkušenosti proti zkušenějším a zdatnějším soupeřům. Velmi dobré výkony předvedl v bráně L.Olišar, brankově se v prvním utkání prosadili T.Kubista a J.Pytlík. Doufejme, že se naše mužstvo bude s přibývajícími zápasy jen zlepšovat

Mladší přípravka: Hněvkovice - Leština 7:0 (5:0)

Sestava: M.Šťastný - J.Pajer, Š.Malimánek, J.Lisičan, A.Vrána, K.Lisičanová

Branky: 2x J.Lisičan, 2x J.Pajer, 2x Š.Malimánek, 1x A.Vrána

Naše mladší přípravka hrála první zápas s Leštinou a ve druhém utkání bylo doplněno mužstvo starší přípravky proti Věži. Naši borci využili proti svému soupeři větších zkušeností a svého soupeře přehráli, mohli jsme tak oslavit první výhru nově vytvořeného mužstva.

Velké poděkování za celý turnaj patří Sokolu Leština, díky velkému počtu hráčů jsme dali dohromady pro všechny mladší i starší zápasy, takže si všichni dostatečně zahráli.