MUŽI:    21.9. - trénink zrušen

23.9. od 15,30 h -- VESELÝ ŽĎÁR - HNĚVKOVICE, odjezd ve 14,00 hodin

PŘÍPRAVKA: 18.9. od 17 h -- trénink, fotbalové hřiště

20.9. od 17 h -- trénink, fotbalové hřiště

23.9. od 9 h -- turnaj v Leštině, Leština, Hněvkovice, H.Brod C, odjezd v 8,30 h

MINIPŘÍPRAVKA: 20.9. od 17,15 - 18,15 h -- trénink, fotbalové hřiště

MUŽI: 7. KOLO --- HNĚVKOVICE - SOBÍŇOV 2:6 (1:2), hráno 16.9. v Hněvkovicích, rozhodčí Neuwirth

SESTAVA:   M.Peroutka - T.Chyba, Z.Rajdl, O.Šťastný (20. M.Čmedla), P.Končel - M.Maška, M.Pajer, M.Večeřa, L.Vavrla (65. M.Červený) - J.Vošický, J.Chyba

Branka: 45. J.Chyba, 85. M.Večeřa

Den před zápasem se Sobíňovem se ženil náš dlouholetý člen Jirka Šťastný s toho času ještě slečnou Nikolou Vopěnkovou a oběma novomanželům přejeme hodně štěstí do společného života. K zápasu se Sobíňovem se sešla hodně okleštěná sestava, P.Veletu, J.Šťastného, M.Fantu, M.Nulíčka, J.Těšínského po minulém zápase ´´doplnili´´ na marodku S.Votoček a na delší čas i P.Rajdl. K utkání nemohl nastoupit vykartovaný A.Procházka, s virózou ´´bojující´´ M.Pipek a omluvený M.Svoboda. Chybějících deset hráčů určitě není malý počet, pozitivním se ukázal návrat T.Chyby, který náš dres znovu oblékl poprvé od konce podzimní sezóny, premiéru mezi muži zažil mladičký dorostenec M.Čmedla, do utkání nastoupili ještě lehce zranění J.Vošický a L.Vavrla, v průběhu prvního poločasu zápasu se zranil ještě O.Šťastný, během druhé půle musel nastoupit ne zcela po operaci doléčený M.Červený.  Od zápasu jsme tak asi nemohli očekávat, že svého zkušeného soupeře budeme přehrávat. Nejlepší část zápasu z naší strany bylo prvních dvacet minut. Poté již převzali hru na své kopačky hosté a začali nás přehrávat, nejprve otevřel skóre ve 25. minutě Hečko, po půl hodině přidal druhou branku střelou z voleje krásně k tyči J.Ondráček -- 0:2. My jsme se dočkali těsně před poločasem, kdy se trefil po autu M.Mašky pohotově JAKUB CHYBA, jenž se jako jeden z mála statečně ´´pral´´  v útoku se svými soky -- 1:2.

Začátek druhé půle nám jako obvykle nevyšel a po zbytečné chybě přidal třetí branku Hečko -- 1:3. Téměř celý druhý poločas jsme se bránili atakům soupeře a přetížená obrana začala dělat chyby. Po další z nich a faulu ve vápně měli hosté možnost penalty v 65. minutě, s níž si poradil kapitán  hostů Říčan a definitivně tak rozhodl utkání -- 1:4. Do konce zápasu přidali Sobíňovští ještě dvě branky mezi něž se vklínil trestný kop MARTINA VEČEŘI  po faulu na M.Pajera, jenž značil alespoň snížení. V poslední minutě ´´zaskřípal´´ ještě jeden hněvkovický kotník. Závěrečný hvizd dobře pískajícího rozhodčího Neuwirtha tak značil naší vysokou prohru, naopak výhra pro hosty byla naprosto zasloužená. V druhé polovině sezóny by se nám už měla pomalu vyprázdňovat alespoň část marodky, a tak doufejme, že si i diváci přijdou na lepší fotbalové okamžiky, než byl v Hněvkovicích ten včerejší. V příštím kole míří Hněvkováci do Veselého Žďáru, začátek nedělního utkání je v 15,30 h.

14. Libice n. D. 6 0 1 5 2:25 1 0 0

_____________________________________________________________________________________________________

PŘÍPRAVKA - TURNAJ VE ŠMOLOVECH, 15.9.2018 od 9 h

STARŠÍ PŘÍPRAVKA:

Okrouhlice - Hněvkovice 3:2 (2:1)

Sestava: L.Olišar - V.Klemanová, D.Pajerová, T.Fanta, T.Kubista, F. Burian, K.Malimánek,  V.Vavrlová

V prvním utkání naše starší přípravka těsně prohrála, na utkání chyběli omluvení J.Pytlík, B.Fousová, dvěma góly se blýskl nováček v našem dresu Filip Burian.

Šmolovy - Hněvkovice 4:1 (2:1)

Sestava: L.Olišar - V.Klemanová, D.Pajerová, T.Fanta, T.Kubista, F. Burian, K.Malimánek,  V.Vavrlová, Š.Malimánek, J.Pajer, J.Lisičan, K.Lisičanová, A.Vrána, T.Pátek.

Ve druhém utkání již nastoupilo spojené mužstvo starší a mladší přípravky, které se statečně snažilo proti silově zdatnějšímu soupeři. V první půli snižoval opět Filip Burian, několikrát nás zachránila tyč a břevno. Tyč i břevno trefili naši hráči a hráčky naopak ve druhé půli, v jejíž závěru domácí pojistili svou výhru.

MLADŠÍ PRÍPRAVKA:

Šmolovy - Hněvkovice 2:1 (1:1)

Sestava: Š.Malimánek - J.Pajer, T.Pátek, A.Vrána, J.Lisičan, K.Lisičanová

Naše mladší přípravka byla v utkání  lepší svého soupeře, ale výborně chytající brankář domácích několikrát zachraňoval šance našich borců. Jedinou branku dal krásnou střelou Kuba Lisičan. Za statečný výkon pochvala všem, v sestavě chyběli omluvení M.Šťastný a M.Vrána.