MUŽI:   7.10.2018 od 15,00 h -- KEŘKOV - HNĚVKOVICE, odjezd ve 13,15 h

PŘÍPRAVKA: 2. a 4.10.2018 od 17 - 18,30 h -- trénink, fotbalové hřiště

7.10.2018 od 9 h -- TURNAJ HNĚVKOVICE , sraz v 8 h

Starší přípravka: Hněvkovice - Leština od 9 h a Hněvkovice - Sobíňov od 10,30 h

Mladší přípravka: Hněvkovice - Leština od 9 h

MINIPŘÍPRAVKA: 4.10.2018 od 17,15 - 18,15 h -- trénink, fotbalové hřiště

MUŽI: 9. KOLO -- HNĚVKOVICE - LÍPA B 2:4 (1:2), hráno 30.9.2018 v Hněvkovicích, rozhodčí Neuwirth

SESTAVA: J.Rajdl - T.Chyba, Z.Rajdl (68. J.Těšínský), A.Procházka (58. J.Vošický), M.Maška - O.Šťastný, M.Svoboda, M.Večeřa, M.Fanta (77. M.Nulíček) - M.Pipek, J.Chyba

Branky: 8. M.Večeřa, 80. J.Chyba

V dalším utkání jsme chtěli bodovat a navázat na výhru ve V.Žďáře. V týdnu se však na marodku k dlouhodobě zraněným přidali další hráči základní sestavy  M.Pajer s P.Končelem, chyběl i dovolenkující brankář M.Peroutka, naopak po delší době  na lavičku usedli M.Nulíček s J.Těšínským. Na našem velmi tvrdém hřišti se ani nemohlo hrát nějaké pěkné utkání, přesto si diváci užili brankové hody. Hosté dorazili s několika mladšími hráči, kteří nastupují i v A týmu, ale nám se zadařilo stejně jako minulý týden hned s první střelou na branku. Vyslal jí těsně za vápnem v 8. minutě MARTIN VEČEŘA a Hněvkovice vedli -- 1:0. Jenže Lípa brzy vyrovnala. Nejprve v 10. minutě vykopával jeden z hněvkovických obránců z opuštěné brány, poté si  v 16. minutě  naběhl ze středu hřiště  na naší pravou obranou stranu Rosecký a zkušeně vyrovnal -- 1:1. Byla to Lípa, kdo se snažil více kombinovat a být častěji na míči. Nám se však dařilo útoky soupeře eliminovat. Přesto se v závěru poločasu nepovedlo dvakrát odvrátit míč a krásným angličanem se trefil znovu Rosecký -- 1:2.

Prvních patnáct minut druhé půle se hrálo za velkého tlaku Hněvkovic. Naši hráči si vypracovali několik nadějných šancí, z nichž ty M.Fanty a M.Svobody skončili dokonce na tyči. Další ošemetné závary hosté zvládli s vypětím všech sil a jak už to tak bývá, přišlo otřepané nedáš dostaneš. To se v 65. minutě vydal z vlastní obranné poloviny na výlet obránce Prostřední a díky velkému nedůrazu všech našich řad poslal Lípu do trháku -- 1:3. Hněvkáci však sympaticky bojovali dále. Ještě před druhou brankou soupeře odešel ze hřiště se sebezapřením hrající A.Procházka (zlomené a naštípnuté žebro) a  po něm s lehčími zraněním střídali další dva hráči. Čtvrthodiny před koncem se hosté radovali počtvrté, když se trefil Morkus -- 1:4. Posledních patnáct minut Hněvkováci opět tlačili, vytěžili však jen jeden gól z hlavy JAKUBA CHYBY -- 2:4. Když pak lipští v posledních minutách dvakrát odvraceli od brankové čáry, radovali se nakonec ze tří bodů. Nervózní utkání, ve kterém se dost často diskutovalo s rozhodčím, než hrálo, tak skončilo výhrou hostů, i přesto, že si oranžovočerní za svůj výkon (především ve druhé půli) alespoň bod zasloužili. (ZR)

Maleč - Keřkov 4:4

Rozsochatec - Jeřišno 1:2

Sobíňov - Veselý Žďár 4:0

Habry B - Šlapanov 2:3

H.Borová B - Česká Bělá 2:2

Mírovka B - Libice 4:2

____________________________________________________________________________________________________

PŘÍPRAVKA - TURNAJ V MÍROVCE:

STARŠÍ PŘÍPRAVKA:

Věž - Hněvkovice 7:2

V prvním utkání naše oslabená přípravka o J.Pytlíka, T.Fantu a V.Klemanovou prohrála, naši se drželi jen v první půli. Obě branky vstřelil Filip Burian.

Mírovka - Hněvkovice 5:3 (2:2)

Sestava: L.Olišar - M.Olišarová, K.Malimánek, D.Pajerová, T.Kubista, F.Burian - V.Vavrlová, B.Fousová, M.Šťastný, J.Pajer, J.Lisičan, Š.Malimánek

Ve druhém utkání jsme nastoupili společně s mladší přípravkou a ve vyrovnaném utkání naši borci třikrát vedli, naposledy na začátku druhé půle. Vedení vydrželo až téměř do konce zápasu, jenže naši v závěru třikrát inkasovali, nejprvne Mírovka vyrovnala tři minuty před koncem, po následném rozehrání inkasovali naši hráči a hráčky počtvrté a v nastavení se radovala Mírovka popáté. Dvě branky dal Filip Burian, jedenkrát se trefil Tom Kubista

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA:

Věž - Hněvkovice 3:2 (2:1)

Sestava: Š.Malimánek - T.Pátek, M.Livora, J.Pajer, J.Lisičan - J.Pátek

Ani mladší přípravka nebyla kompletní, chyběli jí A.Vrána, K.Lisičanová, M.Vrána, poprvé se v dresu naopak představil z minipřípravky J.Pátek. Naši třikrát prohrávali, celý zápas dotahovali, vytvořili jsme si několik brejků, ale tentokrát to tam ´´nepadalo´´, naopak se blýskl několika skvělými zákroky Š.Malimánek v brance. Znovu jsme viděli již několik věcí, které se snažíme trénovat, a tak naši hráči zaslouží pochvalu.

Děkujeme Mírovce za uspořádání turnaje a těšíme se na ten příští, který se koná v neděli 7.9. na našem hřišti. (ZR)