Úvod » SEZONA 2018/2019

42. TÝDEN

publikováno 22.10.2018

11. KOLO -- HNĚVKOVICE - ČESKÁ BĚLÁ 3:4 (2:1), hráno 14.10. v Hněvkovicích, rozhodčí Beránek

SESTAVA: J.Rajdl - T.Chyba, Z.Rajdl (25. L.Vavrla), M.Večeřa, J.Těšínský - P.Končel, M.Svoboda, M.Pipek, O.Šťastný - M.Peroutka, J.Chyba

Branky: 7. vlastní, 40. M.Večeřa, 85. M.Pipek

Na utkání jsem byl jen 25. minut, proto ho nebudu hodnotit, Hněvkovice sice chvíli před koncem vyrovnali, ale v předposlední minutě alespoň o bod přišly.

__________________________________________________________________________________________________-

PŘÍPRAVKY: TURNAJ V LEŠTINĚ

STARŠÍ PŘÍPRAVKA  - 1. ZÁPAS - HNĚVKOVICE - MÍROVKA 3:5, branky: 2x F.Burian, 1x D.Pajerová

- 2. ZÁPAS - HNĚVKOVICE - LEŠTINA 3:6, branky: 2x F.Burian, 1x J.Pajer

SESTAVA: L.Olišar - V.Klemanová, K.Malimánek, D.Pajerová, T.Kubista, F.Burian - V.Vavrlová, M.Vrána, M.Olišarová, A.Vrána, J.Pajer, J.Lisičan

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: LEŠTINA - HNĚVKOVICE 4:7, hráno na 3 x 16. minut

SESTAVA: Š.Malimánek - T.Pátek, M.Livora, J.Pajer, A.Vrána - J.Lisičan, K.Lisičanová, J.Kubín

Branky: 2x J.Pajer, 2x M.Livora, 2x J.Lisičan, 1x A.Vrána