MUŽI: 27.10. od 14:30 h -- HNĚVKOVICE - ŠLAPANOV

MINIPŘÍPRAVKA: 28.10. od 10:15 - 11:15 h -- trénink, tělocvična ZŠ HNĚVKOVICE

11.KOLO - MUŽI: LIBICE NAD DOUBRAVOU - HNĚVKOVICE 6:1 (2:1), rozhodčí Herink

SESTAVA: J.Rajdl - J.Vavrla, O.Šťastný, M.Večeřa, S.Votoček, P.Končel, A.Procházka, J.Těšínský, M.Svoboda, M.Peroutka, J.Chyba

Branka: J.Chyba

Na utkání jsem nebyl přítomen, tudíž nepřísluší, abych ho hodnotil, Hněvkovičtí se prohrou přiblížili dnu tabulky.  K sobotní domácí podzimní derniéře dorazí mužstvo Šlapanova, začátek utkání je ve 14:30 h.

14. Veselý Žďár 11 1 0 10 11:44 3 0 0

______________________________________________________________________________________________________

PŘÍPRAVKY - TURNAJ V HNĚVKOVICÍCH, 21.10.2018

Poslední, 8. turnaj a rekordní 24. zápas podzimu mají za sebou naše starší a mladší přípravky a jejich realizační tým.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA:

Hněvkovice - Habry 4:7 (3:4)

Branky:

V prvním utkání naše starší přípravka podlehla lepšímu soupeři, když hosté rozhodli ve druhé půli.

Hněvkovice - Okrouhlice 4:5 (3:4)

Branky: 2x F.Burian, 1x J.Pajer, 1x T.Kubista

Sestava: Sestava: L.Olišar (Š.Malimánek) - V.Klemanová, D.Pajerová, T.Kubista, J.Pytlík, F.Burian - M.Olišarová, B.Fousová, M.Vrána, J.Pajer, Š.Malimánek

V krásném zápasem plném šancí jsme nejprve dvakrát vedli, pak soupeř do poločasu otočil. Na začátku druhé půle naši mladí reprezentanti vyrovnali, ale po rychlém brejku Okrouhlice otočila. V závěru naši mohutně tlačili, dvě tyčky, dvakrát soupeř odkopával z brankové čáry -  po velmi dobrém výkonu však byla výsledkově šťastnější Okrouhlice. Zápas byl až do konce zajímavý.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA:

Hněvkovice - Okrouhlice 2:2 (na penalty 4:2)

Branky: A.Vrána, M.Livora

Sestava: M.Šťastný (K.Malimánek) - T.Pátek, M.Livora, A.Vrána, J.Pajer -- J.Kubín, J.Pátek, K.Malimánek, M.Šťastný

V utkání hraném na 4x 16. minut naši borci celý zápas dotahovali, v poslední čtvrtině se nám povedlo vyrovnat, na straně hostů dvakrát zasahovala tyč. V utkání jsme vystřídali oba brankáře, kteří si zahráli i v poli.

Zápas, který oběma týmům určitě mnoho dal jsme pak nakonec  úspěšněji zvládli v penaltách.

Chtěl bych tímto poděkovat Jirkovi Kociánovi a Martinu Fantovi (u minipřípravky vypomáhala na podzim i Verča Veselá) a podporovatelům oddílu (Obec, Martin Stránský, Fous s.r.o. atd..) za celoroční spolupráci v rámci mládeže, jež začala tréninky v únoru, měla krátkou pauzu o prázdninách a  která bude ještě pokračovat do poloviny listopadu, kdy budeme s dětmi chodit do tělocvičny. Děkujeme také rodičům a rodinným příslušníkům dětí za jejich spolehlivost a v neposlední řadě dětem za jejich přístup k tréninkům a ke hře - je za ten rok vidět velké zlepšení. (ZR)