MUŽI: 4.11. od 14 h -- ROZSOCHATEC B - HNĚVKOVICE od 14 h

PŘÍPRAVKA: 1.11.2018 od 17 - 18,30 h -- trénink, tělocvična ZŠ HNĚVKOVICE

MINIPŘÍPRAVKA: 4.11.2018 od 10,15 - 11,15 h -- trénink, tělocvična ZŠ HNĚVKOVICE

____________________________________________________________________________________________

12. KOLO MUŽI: HNĚVKOVICE - ŠLAPANOV 3:5 (1:2), hráno 28.10. v Hněvkovicích, rozhodčí Muzikář

SESTAVA:  J.Rajdl - T.Chyba, O.Šťastný, M.Večeřa, J.Vavrla (77. L.Vavrla) - P.Končel, M.Svoboda, A.Procházka, J.Těšínský - M.Peroutka, J.Chyba

Branky:  30. a 57. J.Chyba, 65. M.Svoboda

Hněvkovičtí dali  kvůli zmińovaným důvodům v minulých příspěvcích velmi těžko dohromady jedenáctku hráčů, která měla schopná soupeři z nejtěžších čelit. Hosté šli do vedení hned po první střele na bránu. Jelikož několikrát v brance čaroval v první půli J.Rajdl, byli oranžovočerní soupeři na dostřel a po zaškobrtnutí jednoho z domácích ve velkém vápně ve 35. minutě se míč paradoxně dostal k důraznému JAKUBU CHYBOVI, jenž vyrovnal -- 1:1. Těsně před poločasem však hněvkovičtí dlouho čekali na odehrání míče, čehož využil střelec prvního gólu Glozl a obrátil stav pro hosty -- 1:2.

Jenže  začátek druhého poločasu vyšel Hněvkovicím. V 57. minutě dorážel střelu M.Večeři do sítě znovu JAKUB CHYBA -- 2:2. A o chvíli později bylo ještě veseleji, to když se po centru z trestného kopu prosadil krásnou hlavičkou MATĚJ SVOBODA -- 3:2. Nadějné vedení drželi domácí i díky velké dávce štěstí až do 80. minuty. Již poněkolikáté v této podzimní sezóně pak přišli hněvkovičtí o body v posledních minutách. Nejprve vyrovnal lacině z trestného kopu z levé strany v 80. minutě Průža -- 3:3. A pak za tři minuty stojící obranu prověřili dva rychlé kontry lépe fyzicky připravených hostů a brankové střely Kocourka se Švajkou rozhodli o importu všech bodů do Šlapanova...

V posledním podzimním kole uzavřou hněvkovičtí své podzimní trápení v Rozsochatci, kde se s místní rezervou střetnou v neděli od 14. hodin.