PŘÍPRAVKA - TURNAJ VE ŠMOLOVECH, 15.9.2018 od 9 h

STARŠÍ PŘÍPRAVKA:

Okrouhlice - Hněvkovice 3:2 (2:1)

Sestava: L.Olišar - V.Klemanová, D.Pajerová, T.Fanta, T.Kubista, F. Burian, K.Malimánek,  V.Vavrlová

V prvním utkání naše starší přípravka těsně prohrála, na utkání chyběli omluvení J.Pytlík, B.Fousová, dvěma góly se blýskl nováček v našem dresu Filip Burian.

Šmolovy - Hněvkovice 4:1 (2:1)

Sestava: L.Olišar - V.Klemanová, D.Pajerová, T.Fanta, T.Kubista, F. Burian, K.Malimánek,  V.Vavrlová, Š.Malimánek, J.Pajer, J.Lisičan, K.Lisičanová, A.Vrána, T.Pátek.

Ve druhém utkání již nastoupilo spojené mužstvo starší a mladší přípravky, které se statečně snažilo proti silově zdatnějšímu soupeři. V první půli snižoval opět Filip Burian, několikrát nás zachránila tyč a břevno. Tyč i břevno trefili naši hráči a hráčky naopak ve druhé půli, v jejíž závěru domácí pojistili svou výhru.

MLADŠÍ PRÍPRAVKA:

Šmolovy - Hněvkovice 2:1 (1:1)

Sestava: Š.Malimánek - J.Pajer, T.Pátek, A.Vrána, J.Lisičan, K.Lisičanová

Naše mladší přípravka byla v utkání  lepší svého soupeře, ale výborně chytající brankář domácích několikrát zachraňoval šance našich borců. Jedinou branku dal krásnou střelou Kuba Lisičan. Za statečný výkon pochvala všem, v sestavě chyběli omluvení M.Šťastný a M.Vrána.