STARŠÍ PŘÍPRAVKA: turnaj v Leštině

Hněvkovice - H.Brod C 8:7 (2:6)

Sestava: L.Olišar - V.Klemanová, K.Malimánek, D.Pajerová, T.Kubista, F.Burián, J.Pytlík, V.Vavrlová, M.Šťastný

Branky: 4x F.Burián, 2x T.Kubista, 2x D.Pajerová

Naše starší přípravka sehrála neskutečný zápas, když v poločase prohrávala 1:5 a 2:6, ve druhé půli však naši borci skóre otočili a připsali si v pěkném utkání další výhru.

Leština - Hněvkovice 13:1 (6:1)

Sestava: L.Olišar (Š.Malimánek) - V.Klemanová, K.Malimánek, D.Pajerová, T.Kubista, F.Burián, J.Pytlík, V.Vavrlová, M.Šťastný, J.Pajer, M.Vrána, T.Pátek, A. Vrána

Branka: F.Burián

Druhé utkání se spojenému mužstvu starší a mladší přípravky nepovedlo a vysoko jsme prohráli. Co naše hráče mohlo nakonec alespoň těšit byla výhra v penaltách.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA:

Leština - Hněvkovice 1:5 (1:3)

Sestava: Š.Malimánek -  T.Pátek, A.Vrána, J.Pajer, J.Lisičan, M.Vrána, K.Lisičanová, M.Livora

Mladší přípravka si připsala po povedeném výkonu další vítězství, všem hráčům se dařilo a plnili pokyny :-). Třemi brankami se blýskl nejlepší střelec mužstva Kuba Lisičan, dvakrát se prosadil Kuba Pajer, obrana tvořila téměř neprostupnou hráz a co prošlo, tak ve většině případů pochytal Štěpán Malimánek. Úspěšnější jsme i těsně byli v penaltové rozstřelu.

Velké poděkování za spolupráci v turnaji Sokolu Leština, našim trenérům a všem hráčům, hráčkám a rodičům.