STARŠÍ PŘÍPRAVKA:

1. zápas: HNĚVKOVICE - LEŠTINA 3:6 (3:3), rozhodčí Šťastný Jiří ml.

Branky: 3x F.Burian

SESTAVA: L.Olišar - D.Pajerová, V.Klemanová, K.Malimánek, T.Kubista, F.Burian - M.Olišarová, B.Fousová.

Starší přípravce chyběli  J.Pytlík, T.Fanta, M.Šťastný, V.Vavrlová přesto naši borci proti silnému soupeři brzy vedli o dvě branky. Po vyrovnaném poločase však převzala otěže Leština a třemi góly hosté otočili skóre. Se silným protivníkem, od kterého dostávali naši hráči a hráčky v minulých týdnech ´´debakly´´ tentokrát odehráli Hněvkováci velmi povedený zápas.

2. zápas: HNĚVKOVICE - SOBÍŇOV 4:3 (2:0), rozhodčí Rajdl Zdeněk

Branky: 2x F.Burian, 1x T.Kubista, 1x D.Pajerová

SESTAVA: L.Olišar - D.Pajerová, V.Klemanová, K.Malimánek, T.Kubista, F.Burian - M.Olišarová, B.Fousová, J.Pajer, M.Vrána, Š.Malimánek.

Ve druhém utkání již nastoupila starší přípravka posílena o hráče z mladší přípravky a v první půli byli naši borci lepší svého soupeře a vedli dvěma góly F.Buriana. Ve druhé půli hosté nejprve snížili po naší ruce z penalty, přesto dvěma góly T.Kubisty a D.Pajerové hněvkovičtí odskočili. Hosté se mocně hnali za vyrovnáním, snížili na rozdíl jedné branky, v závěru však hněvkovičtí svého soupeře k obratu na rozdíl od minulého týdne nepustili, a tak jsme mohli slavit další výhru.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA:

HNĚVKOVICE - LEŠTINA 9:2, rozhodčí Rajdl Zdeněk

Branky: 6x A.Vrána, 1x J.Pajer, 1x J.Kubín, 1x M.Livora

SESTAVA: Š.Malimánek - T.Pátek, M.Vrána, A.Vrána, J.Pajer - M.Livora, J.Kubín, J.Pátek

Mladší přípravce chyběli nemocní sourozenci Lisičanové, přesto naši borci v utkání hraném netradičně na 3 x 16. minut svého snaživého soupeře přehráli. Z minipřípravky se poprvé objevil v dresu i Jiřík Kubín a svůj první zápas okořenil hned brankou. Šesti přesnými zásahy střelecky kraloval v utkání Toník Vrána, dařilo se ale i obraně v čele s Tomem Pátkem a Matym Vránou, další dva členové minipřípravky Máťa Livora a Honzík Pátek byli na hřišti snaživým výkonem také vidět. Několik šancí pochytal jistým výkonem prezentující se Šťépa Malimánek. Děkujeme soupeři za sehrání utkání.