PROGRAM NA 46. TÝDEN:

PŘÍPRAVKA: 15.11. od 17,00-18,30 h -- trénink,  tělocvična - ZŠ HNĚVKOVICE

MINIPŘÍPRAVKA: 18.11. od 10,15 - 11,15 h -- trénink, tělocvična -  ZŠ HNĚVKOVICE

__________________________________________________________________________________________________

MUŽI: 1. KOLO (dohrávané) - ROZSOCHATEC B - HNĚVKOVICE 5:0 (3:0), hráno 4.11. v Rozsochatci, rozhodčí Vojtíšek

SESTAVA: M.Nulíček - T.Chyba, Z.Rajdl, M.Fanta, O.Šťastný - J.Vošický, M.Večeřa, J.Chyba, J.Rajdl, L.Vavrla.

Do Mírovky odcestovalo jen 10 hráčů, přičemž do branky šel zraněný M.Nulíček, do pole poprvé v kariéře od začátku ve 3. třídě brankář J.Rajdl a v záloze vypomohl ještě také zraněný L.Vavrla. Už na začátku asi bylo jasné, jak zápas skončí, domácí hned v 10. minutě vedli již o dvě branky, ale i Hněvkovice si vypracovali šance, v těch největší byli M.Večeřa (tyč), L.Vavrla a J.Chyba. Více šancí měli logicky domácí.

Ve druhé půli pokračovala převaha Rozsochatce, který trefil několik tyčí a dvě branky. Z Hněvkovic se do dvou velkých šancí opět prodral L.Vavrla, únik nezakončil z očí v očí brankáři přesně ani J.Chyba. Dorazivší hráči bojovali, přesto se ani snižující branky nedočkali, několikrát ještě zachrańoval hněvkovický brankář...

Pro muže končí tak nejhorší rok v novodobé historii klubu, ve kterém kromě špatných výsledků bylo nejvíce zřetelné neskutečné množství zraněných hráčů.

Naopak se nám dařilo v tomto roce vychovávat nové naděje v mládeži, ale běh na dlouhou trať přinese (pokud budeme i nadále s několika  nadšenci pokračovat) své ovoce až za delší dobu. (ZR)