publikováno 05.09.2019

PROGRAM NA 36. TÝDEN:

MUŽI: 7.9. od 16 h -- HNĚVKOVICE - LEŠTINA, mistrovské utkání

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 6.9. od 17 h -- trénink, fotbalové hřiště

7.9. od 9:45 h -- turnaj Okrouhlice, účastníci:   Víska - Hněvkovice  - Okrouhlice , odjezd v 8:30 h

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 5.9. od 17 h -- trénink, fotbalové hřiště

8.9. od 10 h -- Leština - Hněvkovice, odjezd v 8:45 h z Hněvkovic

____________________________________________________________________________________________________

3. KOLO -- VILÉMOV - HNĚVKOVICE 3:3 (1:2) ,hráno 30.8. ve Vilémově, rozhodčí Kutil

SESTAVA: R.Dupal - L.Holeta, O.Šťastný, P.Bahr, J.Těšínský - J.Vošický, M.Večeřa, P.Končel, L.Vavrla - J.Smítka, P.Veleta (61- J.Novotný)

Branky: 2x M.Večeřa, 1x P.Veleta

Na utkání jsem nebyl přítomen, tak jen zkratkovitě z doslechu. Hněvkovičtí odcestovali dosti nekompletní. Domácí měli velkou šanci jít do vedení, ale penaltu jejich hráč namířil do břevna, zhruba v polovině poločasu se však Vilémov dostal do vedení. Hněvkovicím však vyšel závěr poločasu, nejprve srovnal po kombinaci PETR VELETA 1:1. Těsně před koncem poločasu skončila v síti střela MARTINA VEČEŘI -- 1:2.

Stejný hráč přidal na začátku druhé půle i třetí gól Hněvkovic -- 1:3. Poté měli možnost Hněvkovice přidat i čtvrtou branku, ale spolehlivý exekutor M.Večeřa tentokrát neproměnil. Na koně se dostali následně domácí a dvěma góly srovnali na závěrečných 3:3. Hněvkovice tak mají po dvou kolech čtyři body, velký počet nastřílených branek - 8, ale i inkasovaných - 5.

V příštím kole hostí Hněvkovice doma Leštinu B, začátek sobotního zápasu je v 16 hodin.