PROGRAM NA 37. TÝDEN

publikováno 08.09.2019

MUŽI: 13.9. od 18 h -- trénink, fotbalové hřiště

15.9. od 16 h -- DOLNÍ MĚSTO B - HNĚVKOVICE

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 15.9. od 9 h -- turnaj Hněvkovice - Hněvkovice , Okrouhlice, Tis

MUŽI: 4 . KOLO --  HNĚVKOVICE - LEŠTINA B 8:2 (5:1), hráno 7.9. v  Hněvkovicích, rozhodčí Beránek

SESTAVA: R.Dupal - L.Holeta, O.Šťastný, P.Bahr, J.Těšínský (63. T.Pajer) - L.Vavrla (58. J.Novotný), P.Končel, M.Večeřa (76. M.Červený), M.Fanta - P.Veleta (58. J.Vošický), J.Smítka

Ve 4. kole jsme doma přivítali rezervu Leštiny. Ještě před zápasem se nám oženil spoluhráč Michal Pajer, jemu i jeho manželce Heleně přejeme spokojené manželství :-). A zápas? Už dlouho jsme podobný nehráli...šlo to samo. Už ve 3. minutě kopal PETR KONČEL rohový kop tak přesně, že skončil  v síti -- 1:0. V 11. minutě vrátil J.Smítka míč před branku, kde se prosadil hlavičkou PETR VELETA -- 2:0. Ve 21. minutě utekl obráncům soupeře po křížném centru O.Šťastného opět PETR VELETA a bylo to o tři -- 3:0. Následně měla dvě velké šance Leština, nejprve chytil jistý gól R.Dupal, poté tečoval míč mířící do poloprázdné branky těsně vedle tyče L.Holeta. A tak se prosadili opět Hněvkovice. Ve 30. minutě skončil v síti mladičkého brankáře Tichého, kterému utkání moc nevyšlo, vysoký nákop MARTINA VEČEŘI -- 4:0.  O chvilku později utekl obraně soupeře opět P.Veleta a jeho příhru uklidil do prázdné branky JAKUB SMÍTKA -- 5:0. Po chybě v obraně se povedlo hostům těsně před půlí  korigovat, když se prosadila posila z áčka Kožnar -- 5:1.

Jenže oranžovočerní drama nepřipustili, ve 47. minutě přidal svou třetí branku korunující velmi dobrý výkon PETR VELETA -- 6:1. Sedmou branku přidal krátce po příchodu na hřiště HONZA VOŠICKÝ, když utekl pomalé obraně soupeře a střelou do šibenice nedal brankáři soupeře šanci -- 7:1. V 67. minutě střílel z dálky hostující obránce Vacata a jeho střela skončila v síti -- 7:2. Následně vychytal brejk zkušeného Bárty náš brankář. Poslední branku přidal po asi dvaceti sekundách pobytu na hřišti střelou za hranicí vápna MIREK ČERVENÝ -- 8:2.

Výsledek zápasu hovoří jasně, kdyby však hosté jednu z velkých šancí v první půli proměnili, mohlo vše vypadat jinak. Zápas se však střelecky a výsledkově povedl, a tak je výhra proti soupeři, který se snažil hrát fotbal, určitě povzbuzující.

V příštím kole míří Hněvkovice do Dolního Města, kde se s domácí rezervou střetnou v neděli 15.9. od 16 hodin.

Světlá C - Kouty 1:3

Kamenná Lhota - Vilémov 1:3

Lučice B - Dolní Město B 1:2

______________________________________________________________________________________________________

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Přípravka vyrazila na turnaj do Okrouhlice a dařilo se jí...

Víska - Hněvkovice 2:9

Okrouhlice - Hněvkovice 4:7