Úvod » SEZONA 2019/2020

PROGRAM NA 39. TÝDEN

publikováno 24.09.2019 (aktualizováno 25.09.2019)

PROGRAM NA 39. TÝDEN:

MUŽI: 28.9.2019 od 15,30 h -- LUČICE B - HNĚVKOVICE, ODJEZD MIKROBUSEM ve 14 h HN, ve 14:15 h LE

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 24. a 26.9. od 17 h -- trénink, fotbalové hřiště

29.9. od 9 h -- turnaj HNĚVKOVICE - Mírovka, Víska

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 24.9.2019 od 17 h -- Ledeč nad Sázavou - Hněvkovice, přátelské utkání, sraz v 16,30 h v Ledči.

5. KOLO -- HNĚVKOVICE - KOUTY 0:5 (0:1), hráno 22.9.  v Hněvkovicích, rozhodčí Havránek

SESTAVA:   M.Peroutka - M.Pajer (62. L.Vavrla), O.Šťastný, P.Bahr, P.Končel - L.Holeta, M.Večeřa (71. J.Novotný), M.Svoboda, M.Fanta - J.Smítka (81. M.Červený), J.Vošický (52. R.Veleta)

Hezké fotbalové sobotní počasí lákalo na derby s Melechovanem Kouty, jehož kádr tvoří vesměs bývalí hráči Fk Kovofiniš Ledeč. Hosté začali prvních deset minut o deseti, ale přesto šli brzy do vedení. V 8. minutě totiž skákavý trestný kop vyrazil náš brankář před sebe, jeden ze tří neobsazených dobíhajících hráčů - Horajs - otevřel skóre -- 0:1. V první půli se hrálo téměř bez šancí, hosté Hněvkovicím nepovolili snad ani jednu střelu na branku.

Ve druhé půli se hněvkovičtí zlepšili, ale kompaktní defenzíva hostů fungovala bez chyb, a tak jsme se dočkali jen jedné možnosti M.Fanty a nadějného průniku R.Velety, jehož příhru z pravé strany však nikdo do sítě neusměrnil. Hosté ukázali svou zkušenost a fotbalovost. I přes naši snahu s výsledkem něco udělat, utekl  po pravé straně jeden z hostujících hráčů v 70. minutě a na jeho centr naskočil Anděl, jenž rozhodl hlavičkou zápas -- 0:2. V závěrečných zhruba pěti minutách padly tři branky, všechny do sítě Hněvkovic. Nejprve se dvakrát z dorážek prosadil šestapadesátiletý matador Jindra a v poslední minutě dal výsledku definitivu asi nejlepší hráč soutěže Dvořák -- 0:5.

Zasloužená výhra hostů, i když pro nás výsledkově trochu krutá...snad se naši fotbalisté zlepší v posledních dvou kolech.

V sobotu míříme na hřiště poslední Lučice B, výkop utkání v 15:30 h.

OSTATNÍ VÝSLEDKY:

Světlá C - Lučice 5:1

Vilémov - Leština 5:1

Kamenná Lhota - Dolní Město B 0:2

___________________________________________________________________________________________________

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: Turnaj v Tisu - 22.9.: Tis - Hněvkovice 5:4

Víska - Hněvkovice 6:6

Naše mužstvo sehrálo v Tisu dva vyrovnané zápasy, v tom druhém naši borci stáhli čtyřgólovou ztrátu

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA+ MINIPŘÍPRAVKA: Přátelsky v Ledči - 24.9.:  Ledeč - Hněvkovice 3:5 a 5:0

Mladší přípravka doplněná o členy minipřípravky nastoupila proti dvěma mužstvům zhruba stejně starých hráčů v Ledči. O branky se postarali Kubové Pajer a Lisičan, hráli jsme v sestavě: Toník Vrána (Kuba Pajer) - Jan Pátek, Jiří Kubín, Matyáš Livora, Jakub Pajer (Toník Vrána), Jakub Lisičan, Jakub Vrána, Jakub Skalický a David Rajdl.